Královská svatba ve znamení klobouků. Vraťme se a hodnoťme

Královská svatba a klobouky
Královská svatba a klobouky

Královská svatba byla velkolepá událost, kterou si nenechal ujít takřka nikdo na světě. Jednalo se konkrétně o svatbu prince Harryho a svatbu rozvedené americké herečky Megan a bylo až neuvěřitelné, že samotná anglická královna tento vztah posvětila. Kdo ví, co bude říkat, až se krásné Megan narodí děťátko, které klidně může být černé, jelikož ona sama je ze smíšené rodiny. Nicméně nebudeme myslet na budoucnost, zaměřme se na královskou svatbu, která byla plná zajímavých outfitů a ještě zajímavějších kombinací.

Na internetu se nyní dočtete mnoho recenzí a hodnocení, které se týkají právě jednotlivých outfitů, jež volili slavné osobnosti na královskou svatbu. Pojďme si to nejdůležitější a nejnápadnější připomenout. Vždyť jistě nejsme sami, kterým výjimečná královská svatba utkvěla v paměti.

Klobouky byly hlavním doplňkem

Pokud se podíváte zpětně na záznam ze svatby jistě vám neunikne, že tím hlavním doplňkem byly letos klobouky, které pokrývaly hlavu snad každé ženě. Ať už to byla samotná královna, vévodkyně Kate, herečky, zpěvačky nebo česká modelka Tereza Maxová, každá žena na své hlavě nesla klobouk, a to mnohých tvarů, barev a velikostí.

Jestli bychom měli okomentovat zástupkyni České republiky Terezu Maxovou, kladně bychom ohodnotili její šaty a fantasticky řešenou kabelku, která neměla chybu. Co se však týče jejího klobouku, ten spíše připomínal volské oko sotva usmažené na pánvi. Bohužel to nebylo nic, čím by se mohla Tereza Maxová chlubit, ale jistě se do příští královské svatby poučí, pokud na ni opětovaně bude pozvána.

Barvy rozzářily davy svatebních hostů

Člověk by si řekl, že královská svatba musí být nudná, ale samozřejmě to tak není. Královská svatba se už dávno neřadí mezi nejnudnější události, letos to potvrdily i barvy, kterých bylo všude dostatek. Svatební hosté, dokonce ani samotná královna, se neupjali na nějakou neutrální kombinaci, ale volili veselou barvičku, která jim ještě více zpříjemnila svatební den.