Animal print aneb proměňte se v šelmu

Animal print aneb proměňte se v šelmu
Animal print aneb proměňte se v šelmu

Letní teploty nabádají k módním experimentům. Už nyní si můžete promýšlet, co si vezmete zítra na sebe a v čem se budete cítit báječně. Co byste řekli na zvířecí vzory? Probuďte v sobě šelmu! 

Věk? Postava? Zaměstnání? Na to se už dávno nehraje! 

Kdo ještě pořád žije v minulém století a myslí si, že se animal print k němu nehodí z důvodu vysokého nebo nízkého věku, příliš mnoha nebo příliš málo kil, nebo pro jeho pracovní zařazení, je vedle jako jedle. Osobitost nezná mezí a jestli nás něco současná doba naučila, je to sebedůvěra a vědomí, že každý den je jedinečný. Během pandemie jsme si tolik přáli vyjít ven a užít si sebe i módu. jdeme na to! 

Vítejte v hadí kůži 

Letos se vrací móda přelomu milénia, ovšem ve zcela novém vibu. Nyní už si ji můžeme dovolit všichni, bez stigmatizace nedokonalostí naší postavy nebo povahy. Ano, tak daleko jsme ušli za pouhých dvacet let! Fat shaming, tedy vinění a posmívání se někomu za jeho plné křivky, je dávno minulostí. Cítíte, že si dnes přejete vzít outfit pouštního hada! Jděte do toho! Nezapomeňte si sexy hučku a vyrazte do víru dění! 

Prosím, zebru 

Tento vzor patří k oblíbeným kouskům, které vám přidají úsměv na tvář. Vezměte si na sebe šaty nebo top se zebřím potiskem a není možné, abyste dnes nezažili alespoň jednu dobrou zprávu. Vystupte z MHD o jednu zastávku dříve a pozorujte se ve výkladních skříních. Šelma. A krásná!  

Zvířecí kombinace 

Zvířecí vzory nebylo dříve možno mezi sebou kombinovat. Vždy platilo pravidlo, že k sukni s potiskem je třeba si vzít jednobarevný top. Zapomeňte na to! Levharta klidně zkombinujte s košilí s peříčky. A ještě si k tomu dejte maxi brýle s jiným zvířecím vzorem. Dnes záříte! 

Woow, zvířecí říše se vám sklání. Skvěle ji reprezentujete.