Jak si najít TOP kousky v sekáči

Jak si najít TOP kousky v sekáči
Jak si najít TOP kousky v sekáči

Trend rychlé módy je na ústupu. Dnes je in ten, komu se podaří najít stylové kousky, aniž by zruinoval životní prostředí nebo svou peněženku. Jak si najít ty nejlepší kousky v second handu? Hurá do thrift shopu! Odnesete si perfektní pecku?  

Bude to nuda? Ani náhodou! 

Nakupování v second handu je skutečnou zábavou. I když se vám možná na první pokus podaří trefit podnik nevalné kvality, nezoufejte. Stále existuje celá řada kvalitních butiků, které jsou zaměřeny na dokonalé oblečení v perfektním stavu. Většinou se vám ale podaří najít skutečný poklad i v úplné hrabárně, kde byste jej jen těžko čekali. Je to dáno tím, že majitelé low cost sekáčů většinou nemají velké povědomí o módních značkách, takže se vedle hadry válí i perfektní skvost.  

Chce to trpělivost 

Tohle nakupování není o tom, co chcete. Do obchoďáku jdete s vizí toho, co si chcete odnést. Nakupování v sekáči se řídí naprosto jiným pravidlem. Dostanete to, co chce vás. Samo si vás to vybralo a přitáhlo to vaši pozornost. Když si vychytáte, kdy mají v jednotlivých obchodech nové zboží, máte garderóbu jako ze snu. Pouze nemůžete lpět na konkrétním prvku v jediné barvě. Přijde, ale až za čas. Chce to číhat.  

Úlovky, které se točí 

Možná i vy nesnášíte, když někdo z vašich blízkých nosí stále to stejné oblečení. Jako by již na něm daný svetr nebo džíny přímo rostly. Nyní to ale bude jiné. Když si začnete všímat oděvů z druhé ruky, najednou máte možnost se obklopit nápaditým oblečením a vhodně jej kombinovat. Stejný outfit tak na sobě nebudete mít ani po dlouhé měsíce. Přebytky opět prodejte a vydejte se na nový lov. V kvalitním sekáči si seženete i krásné boty a kabelky.  

Bye bye, masová produkce oblečení. Už se nebudete chtít vrátit zpět ke konzumu. Stanete se mistry ve vyhledávání krásných oděvů, které mají duši.