Jak si udržet mladistvý vzhled?

Jak si udržet mladistvý vzhled?
Jak si udržet mladistvý vzhled?

Není tajemstvím, že každá žena chce vypadat skvěle. K tomuto vzhledu se pojí touha vypadat mladě. Pokud nám je dvacet let nic nás netíží a i s jemným nebo dokonce žádným make-upem vypadáme skvěle a svěže, ale bohužel mladí je pomíjivé. Ale my si řekneme pár rad jak přírodu a své okolí trochu obelhat.

A k tomuto menšímu triku nám nepomůže nic jiného než kvalitní kosmetika a její správné používání.

Svěží pohled

Co je třeba udělat pro svěží pohled? Základem je zvýraznit vnitřní koutky očí a to perleťovými odstíny, které pohled rozzáří. Sáhněte po světlých odstínech. Také je třeba zakrýt kruhy pod očima. K tomu nám poslouží korektor a make-up. Ano, existují i elixíry mládí nebo je možné si pomoci třeba hydrolyzovaným kolagenem, ale pojďme se nyní zaměřit na vnější vlivy, které dokážeme ovlivnit rychle a jednoduše.

Make-up

Máme dvě kritéria, na která je potřeba dát si pozor. Jaké to jsou? První z nich je barva make-upu. Je třeba zvolit odstín, který je pro naši pleť vyhovující. Druhým kritériem je množství make-upu. Zde obzvlášť platí pravidlo méně je více. Pokud to s množstvím přeženeme, spíše upozorníme na naše nedostatky a nebudeme působit svěže, ale spíše naopak. Také nadbytek pudru by nám mohl spíše uškodit než pomoci zakrýt co je třeba.

Naučte se nanášet make-up štětcem. Díky štětci použijete make-upu mnohem méně a budete překvapené, jaký rozdíl uvidíte.

Tvářenka

Díky tvářenky bude každá bledulka vypadat zdravě.  Pokud si nevíte rady s odstínem, sáhněte po broskvovém. Ten je brán jako universální, protože sedí snad každé pleti. Vyhnete se tedy možné chybě ve zvolení odstínu. Špatný odstín tvářenky by vám mohl přidat pár let a my přeci chceme opačný efekt.