Brýle? Pak kulaté a malé – dnes letí styl Ozzyho Osbourna!

brýle
brýle

Do módy se vracejí ty nejhorší kousky minulosti, které se však kupodivu stávají dnes naprosto populární a fantastické. Dříve by se o ně nezavadilo ani pohledem, dnes trhají rekordy v prodejnosti. I když je léto, tak s úspěchem se vrátily zvonové kalhoty, které by možná měly zůstat raději dávno zapovězené, protože se nejedná o nic vkusného, ale nejspíš je to otázka názoru. Vrátila se také batika, ale opět ji nenosí ten, kdo takovému oblečení zrovna dvakrát nevěří. Nicméně dalším kouskem, který rozzářil hlavně léto, jsou brýle, ale ne ledajaké. Nyní se vítězí s drobnými kulatými verzemi!

Sluneční brýle za poslední léta prošly jakousi revolucí. Před dvěma lety jsme se mohli pyšnit atrapami wayfarer brýlí, které dostaly každého z nás zejména proto, že dokonale sednout každému typu a tvaru obličeje. Minulý rok jsme mohli vyniknout hlavně velkými kulatými brýlemi, které ale nebyly přímo pro každého, přesto je každý nosil. A dnes bodují drobné kulaté prototypy, jež jsou napodobeninami těch, které nosil vynikající Ozzy Osbourne.

Čím menší, tím lepší

Ozzyho Osbourna si každý vybaví jako muže, který se zapamatoval hlavně svými dlouhými černými vlasy, neotřelým, trochu strašidelným výrazem, a také kulatými brýlemi, které jsou ještě menší, než jaké nosil Harry Potter. Právě s nimi se letos přetrhl pytel a právě tyto letos kupovala řada zběsilých módních i nemódních maniaků, kteří chtějí mít alespoň jeden stylový kousek na sobě vždy, i když se třeba jejich look skládal z běžných všedních kousků, které byly zakoupeny několik sezon dříve.

Nicméně je nutné poznamenat, že tyto sluneční brýle nesedí každému. Proto dobře zvažte, než si je koupíte, někomu na obličeji přidávají pár kilo, jinému sednou naprosto dokonale. Nespoléhejte však jen na své uvážení, ale raději se poraďte s přáteli, kteří s vámi akorát nakupovat budou.