Které hollywoodské rozchody se řadí k těm nejsledovanějším?

rozchody
rozchody

Do Hollywoodu jezdí lidé hlavně proto, aby se prošli po chodníku slávy. Jenže větším úspěchem je to, že se na tom chodníku slávy najdou ti, kteří jsou vlastníky své hvězdy. Mít svou hvězdu na chodníku slávy je rozhodně to nejlepší, co si herec může přát. Jenže pokud má herec na chodníku svou hvězdu, znamená to, že je také hodně sledovanou osobou, které se nedá jen tak pokoj. Novináři a fotografové jsou mu v patách den co den. Jeho nahé fotky jsou největším skandálem, jeho fotky s jinou celebritou jsou skandálem – zkrátka vše špatné, nad čím by se v životě běžného člověka mávlo rukou, je špatné. Mít svou hvězdu na chodníku slávy tedy přináší i svou oběť.

Nicméně je nutné poznamenat, že mimo skandály se paparazzi zajímají nejvíce asi o osobní život. Jedná se o vztahy s rodinou, s dětmi či s partnery. Právě v otázce partnerů se neustále něco mění, proto si právě na to dbají všichni novináři a fotografové. Mnoho párů se tedy snaží, aby byly bezproblémové a aby si jich novináři nevšímali. To se třeba dařilo i jednomu z nejkrásnějších párů v Hollywoodu – a to Angelině Jolie a Bradu Pittovi. Jednalo se o pár snů, všichni chtěli být jako oni, jejich děti patřily k těm nejkrásnějším, které se v Hollywoodu narodily. Jenže na podzim přišla šílená zpráva. Tento pár se rozešel! Proč tomu tak bylo a jak je tomu nyní?

Tento rozchod patří k nejsledovanějším za poslední rok

Důvodem prý bylo nějaké fyzické či psychické týrání dětí, ale po nějaké době se ukázalo, že se o týrání nejedná. Kdo ví, co tedy bylo hlavní příčinou jejich rozchodů. Možná to už byla dlouhá doba, v níž manželství žilo, a nebylo tak manželství šťastné. Zkrátka rozchody jsou dneska běžná věc a jen naivní člověk si může myslet, že i toto manželství by trvalo věčně. Jen je to škoda kvůli dětem, ale jsou už větší a od mala žijí ve světě showbyznysu, tak to jistě pochopily.