Zvonové rukávy – je to módní hřích nebo naopak vkusný hit?

Zvonové rukávy módní hřích
Zvonové rukávy módní hřích

Móda nám neustále posílá do obchodů nejnovější stylové kousky, za které jsme schopni utratit hotový majlant. Ovšem je nutné podotknout, že se v těchto kouscích jenom málokdo vyzná. Velkým dilematem jsou aktuálně zvonové rukávy, u kterých si není žádná žena jistá, jestli by je měla koupit či nikoliv. V tomto článku si pojďme tuto otázku rozluštit.

V poslední době se setkáváme s celou řadou zvláštních novinek, které vstupují do obchodů. Vrací se například zvonové kalhoty, které byly populární hlavně v devadesátých letech. O zvonových rukávech bychom mohli říct to samé. Také byly stylové před nějakou dobou. Jenže mezi zvonovými rukávy a mezi zvonovými kalhoty je jeden velký rozdíl, a sice ten, že kalhoty sklidily minimální úspěch, kdežto zvonové rukávy ten maximální.

Pokud se budete rozhodovat, jestli si koupit či nekoupit nějaký top či šaty se zvonovými rukávy, pak se rozhodně rozhodněte pro tu první možnost – kupte si je. O módní hřích, který by vás dostal do módního pekla, se rozhodně nekoná, je to naopak stylový kousek, kde jediným hříchem, kterého se dopustíte, bude maximálně vysoká částka, za níž si top koupíte.

Na čem jsou zvonové rukávy maximálně stylové?

Nejstylovější zvonové rukávy vůbec najdete rozhodně na šatech, kde tvoří výjimečný prvek. Samozřejmě se vám může poštěstit a koupíte si i výjimečně krásný top s tímto zajímavým střihem rukávů. Nekupujte si však takový top či šaty, kde rukávy jsou zvonové až u zápěstí. Většinou se volí zvonové rukávy, které sahají maximálně po lokty, tudíž volný zvonový rukáv sahá od loktů níže.

Kde takové kousky koupíme?

Šaty či topy se zvonovými rukávy koupíme běžně v obchodech s oblečením. V obchodech značky ZARA během podzimu najdeme dokonce i stylové kabáty a saka s těmito rukávy. Mimo to se může poštěstit i v obchodech značky H&M, kde většinou mají ty nejzajímavější kousky, které jsou aktuálně v kurzu.