Zažijte s partnerem nevídané!

výlet
výlet

Pokud žijete s milovanou osobou, většinou se v páru děje to, že žena je přehnaně aktivní a pánové by nejraději chtěli jen tak ležet u bazénu a relaxovat. Jenže ženy jim opravdu nedají volnost. Vždy říkají, že sledovat televizní kriminální pořady jde také i za deštivého dne. Pokud je venku hezky, někam ale vyrazte! Tedy vyrazte také někam tehdy, kdy prší, protože i takových aktivit je v Česku habaděj! Nemusíte však chodit jenom na obědy, večeře, snídaně nebo jen tak na kávu a zákusek do oblíbené kavárny. Nemusíte ani navštěvovat neustále kina a mít tak pod palcem všechny nové filmy, které se do televize dostanou za nějaký ten rok. Zkuste se něco zažít! Přinášíme vám několik tipů, kterými ženy muže rozhodně nadchnou!

• Fearhouse Praha

Jestliže milujete horory a nemáte z ničeho strach, rozhodně byste měli zamířit do prvního strašidelného domu ve střední Evropě – do Fearhousu! Jedná se o strašidelný dům v Praze ve Vodičkově ulici. Je to místo, z něhož lidé mají opravdu strach a také i respekt, protože opravdu to není něco pro slabé povahy. Do Fearhousu musí jenom odvážlivci, protože se dostanete do sklepení, z něhož vede jediná cesta – a to ta, která je druhé straně. Jelikož budete v tomto sklepě zavření, musíte se vypořádat s klauny, sadistickými doktory s motorovou pilou i s jedinečnými hororovými postavami, které jste nikdy nechtěli naživo potkat.

• Únikové hry Ostrava

Pokud venku prší, rozhodně zamiřte někam, kde budete schovaní. Zamiřte do Ostravy konkrétně do únikových her, kdy se dostanete do nějaké místnosti, z níž se během časového limitu budete muset dostat i ven. Není to ale tak jednoduché, jak na první pohled může se zdát. Musíte použít trochu hlavu, zapojit logiku a teprve tak lehce najdete vše, co najít máte, a rozluštíte hádanky, rébusy a jiné hlavolamy, bez jejich rozluštění byste se nedostali jen tak ven.