Znovu skandál! Co se opět stalo v Hollywoodu?

Hollywood
Hollywood

Hollywood nikdy není bez nějakého skandálu. I nyní se zase jeden takový seběhl. Není to však skandál v tom pravém slova smyslu, ale o zajímavost ze světa celebrit se vážně jedná. Konkrétně se jedná o velice sledovaný seriál Hra o trůny, která aktuálně přišla na internet po dlouhé očekávání. Její další série byla opravdu sledovaná. Nenechal si ji ujít nikdo, kdo tento seriál sleduje. Pouze zhruba deset procent populace seděla u jiných seriálu nebo dokonce vyšla ven, protože tento seriál je nezajímá. U devadesáti procent se však sledovala televize a tajil se dech z nové série.

Nová série však bylo pro řadu lidí opravdové zklamání, a to hlavně proto, že se v ní vyskytl velice talentovaný zpěvák Ed Sheeran. Ten je jako zpěvák a hudebník jedním z nejvíce oblíbených, ale to je asi to jediné nadání, které tento zrzavý sympatický mladík má. Herecké nadání mu totiž dáno rozhodně nebylo a všimla si toho velká řada fanoušků, která si zlost vylila přímo na zpěvákově účtu na sociální síti Twitter. Ten se však zachoval jako malé dítě a najednou si účet smazal. Neunesl kritiku nebo se k tomu neumí postavit jak chlap?

Prý jen čte Harryho Pottera

Všichni se shodují na tom, že odešel z Twitteru proto, že neunesl tak velkou vlnu kritiky, která se na něj bohužel snesla. I když se jednalo pouze o epizodní roličku, pak asi doufal, že i kdyby jeho výkon byl chabý, tak si ho nikdo nevšimne, ale není tomu vůbec tak. Jeho role si všiml kde kdo, protože každý chtěl vědět, o jakého nenadaného herce se jedná. A překvapivě to byl tento fenomenální zpěvák.

I když se fanoušci tohoto seriálu shodli na tom, že neunesl vlnu kritiky, sám zpěvák říká, že z této sociální sítě neodešel, jenom si nečte žádné nepřívětivé či i přívětivé reakce. Prý čte Harryho Pottera, ale jak se říká – jaká výmluva, taková výmluva.

Pokud se ptáte, co fanouškům konkrétně vadilo, pak to bylo to, že v takto poměrně vážném seriálu hrál, jako kdyby to byla parodie na nějaký nepříliš dobrý film. Slabý herecký výkon by se dal podle nich přirovnat k té nejhorší natočené parodii.