Chystáte se na svatbu? Pak dokonale laďte jako pár!

svatba
svatba

Pokud se chystáte na svatbu třeba svého nejlepšího přítele, rozhodně neupadejte do depresí, protože nemáte svatbu vy, ale zkuste se zamyslet nad tím, co budete mít na sobě. Jelikož nechcete, aby se na svatbě, která bude plná vašich známých, kamarádů i neznámých, říkalo, že se neumíte oblékat, je nutné dobře promyslet, co se vezme. Pokud se nejedná o tematickou svatbu, máte relativně volnou ruku, proto toho využijte.

Většinou se stává, že jste pozvaní jako pár. Proto dbejte na to, ať s partnerem samozřejmě dokonale ladíte. Musí být vidět, že k sobě patříte. Pak se vyhnete flirtujících družiček či nepříjemně vlezlých svědků, kteří z vás nebo s vašeho partnera chtít vymámit vaše telefonní číslo.

Na svatbu je relativně lehké se obléknout, ale přece jenom právě toto dělá problém řadě lidí. Je to hlavně proto, že řada lidí nechodí třeba do divadla, proto ve svém šatníku nemá nic elegantního, co by se dalo použít i na takovou slavnostní událost, jakou je právě svatba. Proto přinášíme tip na look, kterým jednoznačně okouzlíte přítomné svatebčany, kteří budou naprosto uchváceni tím, jak spolu s partnerem dokonale ladíte.

Co pro ni?

Nebojte se bílé! To, že má bílé šaty nevěsta, neznamená, že si je nemůžete vzít i vy. Bílé šaty jsou ale dokonalé a pro takovou událost naprosto stvořené. Volte především jejich úzkou verzi, kdy délkově budou sahat zhruba ke kolenům – kratší nejsou na svatbu (ani k další jiné události) vhodné! Jelikož je bílá barva naprosto jemná a dokonale ladí ke všem ostatním barvám, pak ji slaďte s oblíbeným pestrým tónem oblíbené barvičky. Doporučujeme například červenou – tedy červené lodičky a do červena sladěnou kabelku. K červené se pak hodí zlaté doplňky.

Co pro něj?

Pakliže si žena vezme bílé šaty, pak by si muž měl vzít bílou vypasovanou košili. Není třeba si brát smoking nebo oblek, pokud tedy nejste zrovna svědek a nemáte to nakázané od ženicha. Pokud jste jen běžný host, pak bílá vypasovaná košile bude rozhodně nejlepší volba. K tomu se hodí tmavě modré společenské kalhoty a dále také hnědé polobotky, které budou ladit s hnědým páskem. Abyste byli k ženě ladící, pak volte úzkou (nikoliv širokou!) vázanku červené barvy nebo červeného motýlka. Pokud však zvolíte motýlka, musíte mít košili, která je pro motýlka dělaná – tedy bez knoflíčků se speciálním límcem.