Vytáhněte jarní obuv z botníku. Poradíme vám, co se bude na jaře nosit

Vytáhněte jarní obuv z botníku. Poradíme vám, co se bude na jaře nosit
Vytáhněte jarní obuv z botníku. Poradíme vám, co se bude na jaře nosit

Obleva je za námi, to znamená, že k nám jaro může nastoupit v plné parádě. O tom, co se bude v tomto ročním období nosit, už bylo napsáno mnoho, nyní jen lze potvrdit původní spekulace. Opět se dá přednost manšestrovému materiálu, místo klasických klobouků se budou nosit spíše oblíbené kapitánky a taktéž se vytáhne několik druhů jarní obuvi. Pokud si zrovna děláte pořádek v botách, víte, jakou jarní obuv si z botníku vytáhnout? Pokud ne, poradíme vám, co bude na jaře in.  

Stejně jako v jiných ročních obdobích, i během jara se setkáme s mnoha různými druhy obuvi. A opět lze říct, že jarní obuv jako taková se mění každým rokem. Tenisky jsou druhem obuvi, který je v módě neustále, ovšem ne vždycky ve stejném stylu. Víme, jaké tenisky se letos budou nosit především.  

Nejdříve o teniskách 

Jelikož jsou tenisky ta nejvíce nošení obuv na jaře, znamená to, že bychom se měli informovat o tom, jaké konkrétní provedení této obuvi bude na jaře in. Tenisky jsou velmi oblíbené, o tom není sporu. Zatímco vloni byly oblíbené klasické plátěné tenisky, letos se dává přednost masivnějším provedením. Pokud si vzpomínáte na klasické devadesátkové druhy tenisek, které byly masivní a pestrobarevné, přesně takové se nosí i letos. Kromě nich jsou v módě ponožkové tenisky, tedy tenisky, které vypadají, že mají zrovna i ponožku.  

A nyní o nazouvácích 

S rostoucími teplotami se pomalu, ale jistě vytahují také oblíbené nazouváky, které se sice budou nosit hlavně v létě, ale při teplém jaře je využijeme taky. Nazouváky zažily obrovský boom zejména vloni, kdy se dostaly do módy v plném slova smyslu. Tehdy to začalo s chlupatými nazouváky, které sklidily poměrně velký úspěch. Později se však tyto přezůvky začaly nosit spíše jako domácí obuv. Otázkou tedy, jaké nazouváky budou in letos, když chlupaté se už ven nenosí? 

Odpověď je prostá, budou to nazouváky v klasickém tvaru, které budou například stříbrné nebo zlaté. S těmito barvami okouzlíte, stejně jako s měděnými kousky.