Vyhněte se antibiotikům – zkuste přírodní, leč delší léčbu

antibiotika
antibiotika

Mnohé onemocnění lze lehce vyléčit pomocí nejrůznějších babských rad. Na většinu onemocnění pomůže zázračný česnek, který je takzvané přírodní antibiotikum. Pomáhá nejen při klasickém nachlazení, ale také při vážnějších onemocnění, mezi které se řadí například rakoviny, nemoci se srdcem, dále také nemoci se štítnou žlázou nebo křečové žíly. Česnek je jedinečný i jako pomoc při nesrážlivosti krve. Nicméně jako další takový skvělý pomocník proti nemocem funguje i zázvor, citron nebo i med.

Jenže podle doktorů tito skvělí přírodní pomocníci a tito přírodní léčitelé nejsou natolik dobří, aby vyléčili například zápal plic nebo angínu. Jenže tito pomocníci jsou naprosto geniální, protože opravdu vyléčí všechno, co vás bolí. Doktoři při vážnějších nemocech stále doporučují a předepisují antibiotika, ale jelikož už jsou antibiotika předepisována i na hloupou rýmu, nejsou pro naše tělo tak účinná. Naopak se jedná o lék, který našemu tělu jenom škodí, a to je samozřejmě špatně.

Pokud i vás někdy skolí jakákoliv nemoc, raději se rozhodněte vyléčit ji přírodní cestou, než abyste si do těla pouštěli látky, které antibiotika obsahují. Jsou bohužel opravdu smrtící pro mnohé naše buňky, které následovně v našem těle samozřejmě chybí. I když sice léčba přírodními metodami a pomocí přírodních léčitelů bude trochu delší, přesto bude pro naše zdraví mnohem přijatelnější a lepší.

Co užívat?

Existuje několik tipů, díky kterým se snáze vypořádáte s mnoha nemocemi, například i s angínou, ale nemusíte při nich brát antibiotika. Možná se nebudete léčit týden, ale čtrnáct dní, ovšem do těla dáte jenom to, co je pro něj běžné. Jak se tedy vyléčit bez antibiotik? Přečtěte si následující rady.

• klid a odpočinek

Hlavním bodem je jednoznačně klid a odpočinek. Zkuste to nejvíce spát, a co nejvíce se poťte, abyste tak dostali z těla to, co v něm být nemá.

• pijte

Důležité je, abyste výrazně zvýšili příjem tekutin. Pijte bylinkové čaje. Zkuste vždy minimálně vypití to, co byste denně vypít měli, tedy zhruba dva litry tekutin. Musíte dostat nějak bakterie z těla ven.

• česnek

Zvyšte také konzumaci česneku. Jezte česnekové polévky, dávejte si ho do jídel ši do omáček nebo dresinků. Jezte ho co nejvíce, protože právě česnek v sobě má ty látky, které jsou obsaženy v antibiotikech a které pomáhají, ty ničivé v sobě neobsahuje.

• vitamin C

Zvyšte také příjem vitaminu C. Denní dávka by se měla pohybovat kolem 1000 mg. Konzumujte ho nejen v ovoci, ale také ho pijte v různých nápojích.