Dámský šatník doplňte a oživte staré oblečení nůžkami i žehličkou

Dámský šatník
Dámský šatník

Léto je v plném proudu a pokud děláte pořádek ve své šatní skříni a říkáte si, že některé kousky oděvu prostě ještě rozhodně nechcete poslat dál, i když jim něco chybí nebo možná přebývá. Zkuste se inspirovat našimi radami. Rozhodně ale takto upravené kousky doplňte super novými kousky. Občas k super modernímu nově zakoupenému kusu oblečení, který vám bude prostě celé okolí závidět, není už navíc třeba dávat něco, co to přebije. Někdy postačí nůžky, žehlička a jehla s nití. Zvládne to úplně každý, nemusíte být stoprocentní švadleny. Vrátily se nažehlovačky a letí ty veselé, banány, pusinky, hvězdičky, motýlci, veselé knírky a nažehlovací záplaty, které se nosí na džínách, bundách, mikinách a tričkách.

Rifle, denim a džíny

Rifle se budou nosit stále. Z módního přehlídkového mola hned tak neslezou, i když se pomalu stahují úzké skinny džíny, ale ještě se jich stále nadobro zbavovat nemusíte. Nyní se nosí i široké kalhoty s vysokým pasem a vrátily se i nohavice do zvonu. Pokud máte dome jakékoli staré džíny, ve kterých se ještě stále cítíte dobře, jen už se prostě neblýskají novotou a jsou již možné trochu nudné. Můžete je zkrátit, protože na jaře bude opět moderní délka sedm osmin a délka nad kotníky. Ohrňte kalhoty tak, kam je chcete mít dlouhé, a pak je jednoduše a prostě ustřihněte. Nitky se nosí a džíny se dají oživit dírami na kolenou, rovným střihem zleva doprava, nemusíte až od švu ke švu, protože mezery se postupem času při nošením zvětší samy. Pak si k nim pořiďte sexy tom s odhalenými rameny nebo super transparentní košili.

Nosí se třásně třeba i na tričku

Oživit můžete také trička, protože se nosí třásně. Trička mohou mít skvělý potisk, ale mohou být i jednobarevná. Zkuste oživit střih, který ve spodní části trochu vyletníte a provzdušníte. Třásně vytvoříte nastříháním proužků, které se pak naprosto přirozeně zkroutí a budou vypadat fakt dobře. Můžete z nich zaplést také copánky. Crop top můžete vyrobit i ze staré mikiny. Jestliže máte malou velikost, klidně ustřihněte přítelovu mikinu klidně jen tak od oka nad pupíkem a budete na party za hvězdu. V takovém modelu se budete cítit jako Rihanna. Oplet ale platí, že k takovému tričku či croptopu musíte mít supermoderní padnoucí džíny nebo kraťasy. Neberte si nikdy na sebe jen takové upravené kousky.