Co se opět vrací do módy?

móda
móda

Na pultech obchodů se aktuálně najdou opravdu zajímavé kousky, které nám připomínají naše dávná dětská léta. Nacházíme totiž zde nejrůznější kousky, do kterých nás naše maminky chtěly oblékat, jelikož jsme si v osmi letech ještě neuměli obléknout něco slušného do školky. Jelikož jsme v pyžamě s princeznou nebo v kostýmu Tarzana nemohli chodit vždy a všude, oblékaly nás maminky do nejrůznějších kousků, které pro nás byly něco otřesného a hrozně nevkusného. Dnes se však přesně takové kousky vrací! A kupodivu v takových podobách, které všichni důvěrně známe.

• zvonové kalhoty

Když jsme se blížili do puberty, maminky nás oblékaly do zvonových kalhot, které pro nás byly něco otřesného už jenom proto, že jsme si na rozšířené nohavice stále šlapali. Jenže naštěstí to pak ustoupilo a dlouho jsme o těchto kouscích neměli ani zdání. Dnes se však zase vracejí. I když nemají takový úspěch jako tenkrát, stejně jsou stále kupované. Dnes však trhají rekordy oblíbenosti u těch z nás, kteří se za mlada nechtěli do těchto kalhot vůbec obléknout. Jak paradoxní!

• „žabkování“

Jistě především ženy znají takzvané „žabkování“. Jedná se jev, který jsme jako děti mohli sledovat na šatech nebo na topech, které nám mamky dávaly. Vepředu přes prsa byl top hladký, vzadu bylo takzvané „žabkování“, v němž byla stažená guma, aby nám tričko nepadalo. Tady tato zajímavě provedená halenka se opět vrací a, i když stále kouše, jak si to pamatujeme, stejně se kupodivu kupuje.

• Balonové bundy

Dalším takovým kouskem, který pamatují hlavně naši rodiče, jsou takzvané balonové bundy. Jedná se o bundy, které mají větší rukávy, jež vypadají jako balony na našich pažích. Pamatují to hlavně naši rodiče, kteří si na to stáli několikahodinovou frontu. Dnes už se na ně takové fronty v obchodech nestojí, protože jich je najednou víc než dost!

• Lacláče

Dnes velmi oblíbené, ale dříve naprosto nenáviděné lacláče jsou opět na scéně! Nejen, že si je můžeme koupit v klasické dlouhé podobě, ale dneska zaujmete hlavně jejich šortkovou verzí, kterou vidíte na každé nejen pubertální slečně!