Přehlídky odhalily další módní trendy letošního roku. Co stojí za hřích?

Přehlídky odhalily další módní trendy letošního roku. Co stojí za hřích?

Nedávno se opět konala jedna módní přehlídka za druhou. Na molech pochodovala jedna hubená modelka za druhou, nosily krásné modely, které jim navrhly nejznámější světoví návrháři, kteří moc dobře vědí, co se zrovna nosí. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí letos vypadat in, kteří chtějí nosit stylové kousky, pak se nabízí otázka, co se na módních molech předvedlo za kousky. Bylo jich víc než dost! 

Zanedlouho se rozloučíme s letními šaty a naše šatníky budeme muset doplnit zbrusu novými kousky. Do jakých modelů máme zanedlouho investovat, co se předvedlo na módních molech a na co klást důraz? 

Žlutá barva je in 

Pokud bychom měli vypíchnout jednu barvu, která je letos moderní a které patří doslova letošní rok, zmínili bychom žlutou, a to ve všech odstínech. Sice je lepší, když si obléknete výrazně žlutou barvu než tu vybledlou, ale žlutá jako žlutá! Sice nelze ještě říct, jestli bude žlutá oficiální barvou i příštího roku, ale letošnímu roku rozhodně kraluje.  

Bílé šaty jsou taktéž in 

Ještě donedávna se nosily malé černé šaty, kterým se zkrátka a prostě říkalo jen “malé černé”. Černá je však out, raději vsaďte na bílou. Malé černé šaty vyměnily malé bílé šaty, které se sice rychleji ušpiní, ale za to sluší opravdu každé ženě. Na trhu dnes narazíte na celou řadu malých bílých šatů, vybrat si z nich jedny bude tak velmi těžké.  

Košilové šaty jsou zpět 

Pokud sledujete módní svět poměrně dlouho, víte, že se móda nechává inspirovat zlatými osmdesátými léty, kdy hlavní roli hrála extravagance a jinakost. Vybočovat z davu je tedy opět in, proto vsaďte na košilové šaty, které klidně mohou připomínat i noční košilku! Šaty, které mají zapínaní vepředu a které vypadají jako dlouhá košile až po zem, je nyní in, nebojte se barev, ale ani se nebojte vzorů či retro provedení.