Nahlédli jsme do šatníků amerických celebrit. Co nejraději nosí?

Nahlédli jsme do šatníků amerických celebrit. Co nejraději nosí?

Zatímco někteří dychtivě čekají, co přinese letošní podzimní sezona na pulty obchodů, jiní vyčkávají na to, co vynesou ven nejznámější světové celebrity. Ano, někteří lidé se inspirují tím, co móda přinese, jiní jsou zase nedočkaví na to, co vynesou ven celebrity, které dlouhodobě sledují nebo které dlouhodobě obdivují. Ke známým módním ikonám patří zejména Victoria Beckham, která je známá nejen díky svému manželství s nejvíce sexy fotbalistou všech dob, ale také vyniká svým oblékáním. Není u ní tajemstvím, že miluje boty na podpatku (dokonce se říká, že si kvůli nim zdevastovala nohy), ty kombinuje doslova se vším. Je ikonou pro mnoho žen, což jí pomáhá v byznyse – přece jen má svou vlastní módní značku plnou fantastických modelů.  

Nicméně Victoria Beckham rozhodně není jediná módní ikona, kterou najdete mezi americkými celebritami. Vyjmenovat bychom mohli desítky dalších hvězd, od nichž se inspirují stovky žen. Nezmiňujme si však konkrétní jména, zmiňme si jednotlivé kousky, které v poslední době americké celebrity vynesly do ulic.  

Bucket hats 

O kloboučcích zvaných bucket hats se říká, že to v nich nesluší nikomu, že v nich každý vypadá jako hlupák. Přesto se tyto klobouky dostaly zpátky do módy, začat je nosily hlavně americké zpěvačky a také rappeři. I u nás se najde pár hvězd, které tomuto trendu doslova podlehly.  

V současné době se díky tomu, že bucket hats jsou znovu v kurzu, rozjela výroba těchto klobouků ve výrobnách mnoha značek. I sportovní značky do výroby investovaly.  

Neonové barvy  

Stále více amerických hvězd vychází ven v neonově zářivých barvách. Ať už mají neonově zbarvené lodičky nebo mají neonově zbarvené tričko či overal, s neonovými barvami rozhodně nešetří. Nejvíce je vytahují na veřejnost hvězdy snědší pleti, kterým neon opravdu velmi sluší, o tom není sporu.