Ty nejlepší comebacky roku 2017

Comebacky roku 2017
Comebacky roku 2017

Rok 2017 nám přinesl mnohé. Do světa ekonomiky se zapsal svou nízkou nezaměstnaností, do světa bydlení se zapsal asymetrickými vanami či francouzskými okny. Co se týče světa módy, do tohoto světa se rok 2017 zapsal hlavně díky znovu oživeným comebackům, které si lidé zamilovali. Comebacků bylo skutečně mnoho, člověk by na prstech jedné ruky nespočítal, kolik jich bylo. Nicméně vypíchnout lze jenom některé.

Ne každé comebacky, které v roce 2017 ožily, stály za to. K těm nezdařeným pokusům vyniknout patří například zvonové kalhoty, které nebyly populární ani v devadesátých letech a bohužel ani nyní. Kromě toho se opět neujala batikovaná trička nebo široké gumičky, které se opět po letech ukázaly někdy na konci roku.

Co se však povedlo a co stojí za nošení, jsou následující hity:

• Zvonové rukávy

S velkou pompou se do světa módy opět dostaly zvonové rukávy, které zdobí naprosto každé šaty či stylovou halenku. Je o střih, který udělá i ten nejvíce ležérní kousek elegantním. Ke zvonovým rukávům bychom mohli zmínit i rozšířené rukávy, které jsou taky jistým comebackem, který se ujal a o který je zájem.

• Lacláče

V roce 2017 se taky konečně probudily oblíbené lacláče. Tyto džíny se nám ukázaly nejen v klasickém džínovém provedení, ale taky jsme je zaregistrovali v podobě šortek či skvělých šatiček, které jsme si mohli koupit hlavně v džínové nebo v manšestrákové podobě.

• Mokasíny

Rok 2017 se taky nesl ve znamení mokasínů. Tato obuv opět pronikla do módního světa a na pultech obchodech s obuví jsme se s nimi mohli potýkat nejen v dámské variantě, ale taky v té pánské. Staly se nedílnou součástí našich outfitů, pánové je začali nosit i do divadel či na jiné slavnostní události.

• Stříbrné bundy

Určitě si pamatujete, jak byla v devadesátých letech populární stříbrná barva. Stříbrná barva byla skutečně hitem, všichni chtěli být jako disko koule. Kupodivu se i tento hit vrátil do módy. Opět si můžete v obchodech zakoupit bundu, v níž budete vypadat jako astronaut na Měsíci.