Bambulky – to je to, co se nyní nosí

Bambulky se nosí
Bambulky se nosí

Móda je v současné době velice rozmanitá. Na své si přijdou skutečně všichni. Pokud milujete ležérnost, najdete si na pultech obchodů různá zajímavá trička, která vás zaujmou natolik, že je zkrátka a dobře na pultech nenecháte. Pokud milujete extravaganci, najdete takových extravagantních kousků v obchodech víc než dost. Jestli se však chcete odlišit od ostatních, měli byste začít nosit bambulky. Jsou nyní velice stylové, přesto je nenosí kdekdo. Lidé se bambulek bojí, připadají jim dětinské, ale není to tak – jsou jenom stylové.

Bambulky se všichni odvažují nosit jenom na čepicích. Zimní čepice bez bambulek není zimní čepicí, to musíte uznat. Jenže bambulky se dneska skutečně nenosí jenom na tomto módním doplňků, ale nosí se naprosto na jakémkoliv kousku oblečení.

Je nutné poznamenat, že se bambulky nenosí jenom na oblečení, ale pokud chodíte často nakupovat nebo pokud sledujete módní svět, určitě jste zaregistrovali hlavně v létě sandálky, které byly plné bambulek! Stejně tak se bambulky začaly nosit i na teniskách či na lodičkách.

Na jakém oblečení mohou bambulky být?

• Doplňky

Jak jsme zmínili, nejčastěji se bambulky nosí na módních doplňcích. Kromě klasických módních čepic si bambulky zamilujete i na šálách. Bambulaté šály ovšem běžně v obchodech nekoupíte, musíte si je vyrobit. Jednoduše si vezměte šálu, kterou nenosíte, protože je moc nudná, následně si vyrobte bambulky podle svého vlastního gusta a jednoduše si je na šálu přišijte. Není to uhozený kousek, je to stylový kousek, který v zimě nesmí chybět v šatníku.

• Svetry

Bambulky se taky hojně začaly objevovat na svetrech. Nejdříve jsme se s nimi potkávali jenom na 3D svetrech, kdy například bambulky tvořily zmrzlinu na svetru, ale postupem času se bambulky staly nedílnou součástí každého zimního svetru. Jsou většinou ledabyle rozházené po svetru. Je to taktéž skvělý kousek, ale je třeba vědět, že bambulový svetřík není moc pohodlný pod kabátem.