Které celebrity tvoří aktuálně pár?

celebrity
celebrity

Nejsledovanějšími páry bývají rozhodně ti, kteří jsou známí. Proto se není čemu divit, když je v tomto smyslu nejsledovanější místo Hollywood, kde se pokaždé vytvoří páry ze dvou celebrit. Častokrát to bývá hotový skandál, protože se jedná o takové páry, které spojila nevěra. To je pak najednou zase rozchodů a scházení se! V poslední době se však v Hollywoodu našly spíše rozcházející se páry než ty, které by se scházely. Mezi rozchod loňského roku patřil rozhodně ten Angeliny Jolie a Brada Pitta. Dosud se hodně řeší.

Jenže aktuálně by se mělo řešit něco nového, a to konkrétně scházení. Další dvě hollywoodské hvězdy k sobě totiž našly cestu. O jaké stars se jedná? Rozhodně byste to do těchto dvou hvězdiček neřekli! Hrají totiž spolu ve stejném seriálu, oběma hvězdám táhne na padesát (proto měli ten pravý čas na to, aby se našly), obě si před nedávnem prošly smutným rozchodem a obě mají z bývalého vztahu i děti, a to konkrétné kluky. Ona má dva a on jednoho. Kluci se tak mohou těšit na nového bráchu či bratříčky, s nimiž si jistě užijí pěknou řadu legrace!

Osmačtyřicetiletá kráska a její seriálový o rok starší kolega do tohoto práskli!

Mezi aktuálně nejnovější oficiální hollywoodský pár aktuálně patří rozhodně krásná Noami Watts, kterou nyní můžete vídat v seriálu Gypsy. Tato osmačtyřicetiletá kráska je opravdu stále kus, proto se není čemu divit, když se do ní zakoukal herec, který s ní vystupuje také v tomtéž seriálu. Jedná se o sympatického muže, a to Billyho Crudupa.

Obě dvě hvězdy jsou do sebe prý stoprocentně zaláskované. Noami však ještě loni na podzim procházela smutným obdobím, kdy se rozcházela s Lievem Schreiberem, s nímž má dokonce i dva syny. Kluci se však mohou těšit na nového nevlastního bratříčka, protože devětačtyřicetiletý Crudup má také z bývalého vztahu syna.