Do jakých pražských kaváren zamířit s nejlepší kamarádkou?

kavárna
kavárna

Víkend je vždycky doba, na kterou se těšíme. Je to trocha odpočinku po náročném pracovním týdnu. Měli bychom si však uvědomit, že relaxovat a odpočívat nemusíme jenom v podobě takové, že si lehneme před televizi a budeme sledovat stále dokola jdoucí oblíbené seriály. Relaxovat můžeme také při posezení s někým, koho jsme už dlouho neviděli – třeba s nějakou kamarádkou. Pokud navíc bydlíte nebo se aktuálně zdržujete v Praze, pak se ani nemusíte dlouho rozmýšlet, do jakých kaváren zamíříte, protože jich je tu opravdu habaděj! Jestli si však nemůžete vybrat, pak si vyberte z následujících tipů, které vás rozhodně nezklamou.

Kavárna Slavie pro každého umělce!

Pro každého umělce, ale také i neumělce, je přímo ušitá oblíbená kavárna Slavie, kde se scházeli ti nejlepší spisovatelé naší literatury. Chodíval sem velice oblíbený Jan Werich nebo zde také skládali své povídky Šimek a Grossman, kteří si zde vlastně jen vyměňovali názory a tak jejich povídky vznikaly. Jde však vidět, že tato kavárna má zkrátka něco do sebe!

Kavárna Louvre pro snídaňové nadšence!

Pokud milujete snídaně a opravdu si na ně zakládáte, pak byste rozhodně měli navštívit kavárnu Louvre, která je doslova proslulá svými snídaněmi. Najdete tu velkou nabídku, která samozřejmě zahrnuje i oblíbené snídaňové vafle, které jsou zde asi nejvíce objednávané.

Styl&Interier pro milovníky retro stylu!

Pakliže jste nadšenci do starého stylu, pak vás rozhodně nadchne trochu zapadnutá kavárna na Václavském náměstí nazvaná Styl&Interier. Mají tu naprosto skvostný nábytek a řadu retro doplňků, které si můžete dokonce i koupit! Mimo to zde dělají ty nejlepší cheesecaky v celé Praze!

Najděte jméno pro kavárnu, která jméno hledá!

Kavárna, co hledá jméno – tak se jmenuje v současnosti snad nejvíce navštěvovaná kavárna v našem hlavním městě. Lidé zde milují její kreativitu a hlavně výtečnou kávu, se kterou se běžné americké kavárny nemůžou ani srovnávat!