Tomáš Klus je potřetí otcem! Své nově narozené dceři dal nezvyklé jméno

Tomáš Klus
Tomáš Klus

Tomáš klus patří mezi nejlepší české zpěváky aktuální scény. Tento písničkář, skladatel, textař a herec má 31 let a jeho kariéra je zatím velmi slibně rozjetá. Tento rodák z Třince má nádherný hlas a originální texty, kterými vyjadřuje svůj jedinečný pohled na svět a nemá strach se vyjádřit k situacím ve společnosti. Diváky dokáže zabavit na celé dlouhé hodiny, díky skvělé show, kterou na každém koncertě předvádí.  Jaká byla vlastně cesta do hudebního světa tohoto talentovaného zpěváka?

Tomáš Klus byl dříve velmi nadějným moderním pětibojařem. V roce 2002 byl velmi úspěšný a získal se svým týmem zlatou medaili v družstvech na mistrovství Evropy dorostenců. Sportu se věnoval do roku 2004, tedy do svých 18 let.

Od pětiboje ke zpěvu…

V roce 2007 se poprvé prosadil jako zpěvák, kdy vyhrál pěveckou soutěž CzechTalent Zlín a začal se hudbě více věnovat.  Skládal písně a v roce 2008 mu vyšlo jeho první album s názvem „Cesta do záhu(d)by.“ V tomto roce také složil hudbu k filmu Anglické jahody. Poté začal vystupovat jako předskokan skupiny Chinaski. Druhé album vydal v roce 2009.

Vystudoval herectví na DAMU a jako herce jste ho mohli spatřit třeba v pohádce „Tajemství staré bambitky“.“

Jako člověk je Tomáš Klus velmi dobrosrdečný. Nemá zapotřebí na sebe strhávat pozornost bulváru. Dovolenou s rodinou tráví na chatě, ne v drahých a luxusních dovolenkových destinacích. Podporuje mnoho charitativních projektů. Nemá tedy potřebu být divokým a předvádět skandální vystupování. Se svou manželkou Tamarou Kubovou, která byla finalistkou soutěže Hlas Československa, má již tři krásné děti! Nejstarší je dcera Joefína, která se narodila v roce 2013. Jako další přišel na svět syn Alfréd a to teprve před rokem. Nyní se Tomášovi narodila třetí dcera, které dal velmi neobvyklé jméno- Jenovéfa.

Věříme, že se Tomášovi bude dařit také nadále a to jak v soukromém tak v profesním životě.