Jarní modely, bez nichž se letos neobejdete

Jarní modely, bez nichž se letos neobejdete
Jarní modely, bez nichž se letos neobejdete

Stejně jako každé roční období, má i jaro své modely, bez nichž se neobejdete. O tom, co se bude na jaře nosit, se spekuluje už nějaký ten pátek, nyní je jen načase potvrdit spekulace, abychom započali nakupování. V současné době je drtivá řada z nás překvapená tím, jak se móda vrací do minulosti, konkrétně do zlatých devadesátek či osmdesátek, v nichž se nosily velmi střelené, barevné modely, na které dnes mnozí nemají odvahu. Přesto se najdou ti, kteří odvahu mají (je jich opravdu jen pár) a nosí je i po těch letech. Právě oni budou letos nejstylovější, jelikož letošní jaro se ponese ve znamení starých dobrých kousků.  

Začít bychom mohli například u tenisek. Tenisky jsou typicky jarní obuví, na kterou se nikdy nezapomíná a těžko se jí s příchodem zimy vzdáváme. Otázkou je, jaké tenisky budou letos v módě. I tenisky se mění neustále jako na běžícím pásu, to, co bylo in vloni, nemusí být v módě letos. Abychom byli upřímní, právě do světa tenisek se nejvíce zapsaly klasické devadesátky. Právě tenisky z těchto dob budou moderní a oblíbené. Jsou to konkrétně tenisky, jimž se přezdívá tátovy boty. Jsou masivní, často pestrobarevné a na zavazování.  

Na manšestr se nedá dopustit 

Zatímco vloni jsme se mohli setkat jen s minimálním množstvím manšestrových modelů, letos se setkáme s tímto materiálem poměrně hojně. Můžeme se těšit například na manšestrové kalhoty nebo bundy, také na manšestrové pokrývky hlavy zvané kapitánky. Určitě to nebude trvat dlouho a manšestr se dostane i na kabelky.  

Objemné džínové bundy 

Nosit se budou také džínové bundy, konkrétně ty objemnější z nich. Pokud máte doma krátkou džínovou bundičku, neuděláte s ní takový dojem jako s větší delší bundou, kterou rozhodně nemáte ve své velikosti. Pokud na zádech bude nějaký potisk, tím líp. Vzpomeňte si, jak džínové bundy vypadaly kdysi, no přesně jimi se nechte inspirovat.