Jak nosit braletky, hit současného módního světa

Jak nosit braletky, hit současného módního světa
Jak nosit braletky, hit současného módního světa

Móda jde neustále dopředu a neustále přináší nové a nové kousky. Dokonce i do světa spodního prádla v nedávné době přinesla zajímavé kousky, které stojí rozhodně za zmínku. Jednou takovou novinkou ve světě spodního prádla je takzvaná braletka nebo také podprsenka bralette, kterou lze nosit i tak, že půjde vidět.

I když se může zdát braletka jako naprosto nový kousek, jedná se o trend, který začal už před několika lety, kdy se do popředí dostaly podprsenky bez výplně a výztuže. Ženy najednou chtěly být spíše v pohodlí, nepotřebovaly své poprsí opticky zvětšovat. Braletky nejdříve začaly nosit všechny známé celebrity, možná proto se z nich tak rychle stal hit současného módního světa.

Braletky byly v minulosti synonymem revoluce, zejména ženy s menším poprsím je naprosto zbožňovaly. Objem totiž díky nim přestal být in, najednou se začal klást důraz na krajky a přirozenost.

Braletky nemusí být bez vycpávek

Dnes je nabídka těchto podprsenek opravdu obrovská. Důvodem je hlavně to, že různým ženám se líbí různé styly. Zatímco ženy a malými ňadry mohou využít braletky s tenoučkými, neviditelnými, ale velmi pohodlnými výztužemi či vycpávkami, ženy s většími ňadry mohou sáhnout po pohodlných krajkových braletkách bez výztuže, které jsou skvělé v tom, že nemají žádné kostice, které by tlačily.

S čím braletky kombinovat?

V minulosti sice byla obrovským trapasem chvíle, kdy vám vykoukla krajkovaná podprsenka. Dneska se však i na toto sází, dnes je čouhání krajek naprosto v pořádku. Mnohé ženy dokonce nechávají trička doma, pokud je jejich braletka tak krásná a moderní. Skryjí ji jen pod džínovou bundu, která neodhalí všechno.

Navíc braletky lze kombinovat i se sportovními outfity, jelikož je možné je zakoupit ve sportovním stylu. Hezky vypadají i v kombinaci s volnou mikinou či ležérními kalhotami.