Jaké šaty nosit, když není vaše postava ideální?

Jaké šaty nosit, když není vaše postava ideální?
Jaké šaty nosit, když není vaše postava ideální?

Nejedna žena není spokojená se svou postavou. Některé se trápí pro svůj nízký vzrůst, jiné se bojí nosit šaty proto, že se řadí k baculkám. Ve skutečnosti se však žádná žena nemusí bát nosit šaty, které jsou pro ženy typické. Dnes totiž existuje celá řada typů a střihů, každá žena jakékoli postavy si najde ten pravý střih přímo pro ni. Nevěříte? Prozradíme, jaké střihy šatů sednou zrovna vám.  

Pokud milujete šaty, nenechte si tuto lásku zničit proto, že vaše postava není úplně dokonalá. Raději se však poptejte a zjistěte si, jaké střihy jsou pro vaši postavu jako dělané.  

Když máte objemnější křivky 

Patříte obecně k baculkám, tedy k ženám, které mají objemnější křivky? Nezoufejte. I pro vás na trhu najdou ideální šaty, které vám budou sedět a ve kterých budete vypadat opravdu stylově. Měli byste sáhnout hlavně po šatech s opaskem nebo po zavinovacím střihu, důležité pro vás zkrátka je, abyste zvýraznili váš pás. Vytvoříte tak krásnou siluetu.  

Když máte větší bříško 

Trápí vás větší bříško? Taky nemusíte zoufat, opět se najdou šaty, které jsou pro vás jako dělané. Pro ženy s větším bříškem a štíhlýma nohama jsou určené šaty střižené do písmene A. Klidně mohou být i kratší délky, toho se nebojte. Důležité je, že šaty jsou krásně volné, tudíž dokonale zahalí bříško. A jelikož máte hubené nožky, na první pohled člověka napadne, jak ploché břicho pod volnějšími šatami musíte skrývat.  

Když máte větší boky 

Netrápí vás ani tak objemnější křivky či větší bříško jako větší boky? I s tím se musí ženy potýkat. Naštěstí ani ženy s většími boky nemusí chodit jen v kalhotách, vhodné jsou pro ně hlavně takové šaty, které obsahují volánky, velké vzory nebo klidně i horizontální proužky. Aplikace by se však měly nacházet jen v oblasti prsou, aby se tím krásně na prsa upozornilo a nikdo si pak nevšiml větších boků.