Jak léčit rakovinu pomocí běžných věcí

Jak léčit rakovinu pomocí běžných věcí
Jak léčit rakovinu pomocí běžných věcí

Její jméno je Dr. Johanna Budwigová, vynikající vědkyně, která strávila prakticky celý svůj život studiem rakoviny. Zabývala se příčinami jejího vzniku a snažila se porozumět množení rakovinotvorných buněk. Nakonec přišla s receptem, který také soudobí onkologové považují za velmi efektivní v boji proti rakovinotvorným buňkám. Nejlepší na tom je, že konzumací takové stravy nic nezkazíte, i když rakovinou netrpíte, v nejlepším případě může působit jako kvalitní prevence a v tom horším vám neublíží. Ať už však plánujete vyzkoušet cokoliv, doporučujeme vám se vždy poradit se svým lékařem. 

Receptura k nezaplacení 

A co je tedy ten poklad proti rakovinným buňkám? Je to především kombinace tvarohu a lněného oleje. Věřili byste tomu? Potřebovat budete 1–2 hrníčky sýru Cottage, tvarohu, kefíru nebo lze použít také jogurt. 2–5 polévkových lžic s lněným olejem, nejlépe panenský, lisovaný za studena. Dále 1–3 polévkové lžíce rozemletých lněných semínek.  

Lněné semínko je třeba po rozemletí ihned zpracovat, protože rychle žlukne. Můžete na to použít mlýnek na kávu. Jednotlivé ingredience smíchejte dohromady, doporučuje se přitom mezi olejem a sýrem poměr 1:3. Pokud se rozhodnete použít jogurt či kefír, může být poměr až 1:9, nemusíte potom přidávat vodu na zředění, protože to pravděpodobně nebude ani potřeba. Pokud budete chtít směs krémovější, lze přidat mléko.  

Léčebný proces 

Na začátek ještě upřesníme, že poměr oleje a sýra je dobré mít v začátcích léčebné kůry nastaven 1:1, po asi 10 dnech 1:2 a následně po dalším týdnu můžete skončit na poměru 1:3, který je uveden výše v receptu. Použijete-li jogurt či kefír, postupujte analogicky a stupňujte poměry od 1:3, přes 1:6 po výsledných 1:9. Doporučuje se během léčby nesedět doma, ale pohybovat se po přiměřenou dobu také na slunci. Není vhodné přímé sluneční záření, ale spíše polostín, tedy třeba pod stromem.