Francouzsky radí, jak se stylově oblékat v zimě

Francouzsky radí, jak se stylově oblékat v zimě
Francouzsky radí, jak se stylově oblékat v zimě

Patříte k lidem, kteří si nejsou jistí ve výběru zimního outfitu? Chcete v zimě ale zaujmout a nechcete se oblékat tak, jak se oblékáte běžně? Inspirovat se můžete mnohými lidmi, můžete se inspirovat mnohými celebritami nebo módními ikonami, ale také se můžete inspirovat Francouzkami.  

O Francouzkách se ví, že patří k nejkrásnějším ženám planety. Není to proto, že by byly vzhledově nějak výjimečné, je to spíše dané tím, že to o sobě vědí. Vědí, že jsou krásné, své sebevědomí ukazují leckde, to má za následek jenom to, že jim to věří i jejich okolí.  

Kromě jiného právě Francouzky vědí, jak se krásně obléknout, jak se obléknou stylově i v zimě. I proto by měly být právě tyto ženy vaší inspirací.  

Proč nenosit svetr jako šaty? 

Francouzky se nebojí nosit věci různě, nebojí se extravagantnosti a nejrůznějších zajímavých kombinací. I proto by měly být vaší inspirací. Například se od nich můžete inspirovat v tom, že budete nosit svetr jako šaty. Myslíte si, že je to až moc? Kdepak! Pokud ve své skříni máte dlouhé svetry, noste je jako šaty. Ideální bude, když budou mít takové svetry vysoký podíl vlny, aby vám bylo v takových svetrech opravdu dobře i v zimě. Čemu se však vyhněte, tak jsou šaty z polyesteru a dalších umělých materiálů.  

Pánské obleky mohou nosit i dámy 

Pánské obleky už dávno nemusí oblékat jenom pánové, i dámy mohou vzít volné sako přes jednobarevné tričko nebo hřejivý svetr. Pánské obleky na dámách vypadají opravdu k světu, a tak se jim nebraňte. Důležité je při takových outfitech myslet na to, aby hlavně kalhoty dobře seděly. Příliš velká velikost nevypadá dobře.  

Barevné kožichy nejen pro Francouzky 

Pokud se pojedete podívat do Francie, uvidíte na nejedné Francouzce barevné kožichy (samozřejmě umělé kožichy, nikoliv pravé). Proč je tedy nenosit? Jedná se o obrovský trend letošní zimy, proto to s nimi zkuste.