Jednorožci dobyli módní svět!

Jednorožci dobyli módní svět
Jednorožci dobyli módní svět

Pokud milujete módu, určitě vám neuniklo to, co se aktuálně v módě nosí. Móda dostane naprosto každého, každý si v ní najde to, co se mu líbí. V současné době si vyberou hlavně ti, kteří milují extravaganci. Pokud i vy milujete extravaganci, měli byste zamířit do obchodů co nejrychleji, aby vám takové kousky někdo nesebral. K těm aktuálně stylovým extravagantním kouskům se řadí hlavně bambulky, kterými jsou posety nejen boty, ale taky kabelky nebo svetry, ale taky jsou to motivy jednorožce – což možná není typická extravagantnost, ale je to rozhodně úchylka.

Jednorožci aktuálně dobyli módní svět. A vlastně nejen ho. Děti chtějí mít jednorožce ve svých pokojích, dívky v pubertálním věku si kupují pouzdra s jednorožcem do školy. Velice často se pečou dorty v podobě jednorožců.

Obliba mít toto nereálné zvířátko doma stoupá tak rychle, že se nemůžeme divit tomu, že se s jednorožcem setkáváme pravidelně v obchodech s oblečením.

Na jakých druzích oblečení se jednorožci vyskytují?

V současné době najdeme jednorožce hlavně na tričkách. Většinou jsou na tričku rohy, jinde jsou jenom hlavy jednorožce, jinde jsou jednorožci zpracovaní zase jinak. Jednorožci jsou však součástí moderních, stylových triček, ovšem je nutné podotknout, že se tento styl nelíbí každému.

Kromě triček aktuálně hojně najdete i pyžama ve stylu jednorožce. Jsou to takové ty overaly, které se dnes velice nosí. Overaly jsou na zapínání, jsou většinou heboučké, měkoučké. Kromě toho mají takové overaly uši, roh a samozřejmě i barevnou hřívu – pyžamový overal je přesně takový, jak jednorožec podle dnešní doby vypadá.

Jednorožci i na kabelkách díky nášivkám

Mnoho lidí to dělá tak, že pokud nenajde žádné kousky s jednorožcem, zkrátka si takové kousky udělá. Přece jenom jsou velice moderní a stylové nášivky, které nyní najdete nejen na košilích, ale taky na botách nebo například na kabátech. Nášivky si však můžete koupit samostatně a můžete si je následně přišít tam, kam se vám to bude líbit. Aktuálně najdete hromadu nášivek v podobě jednorožců, a tak vám jednorožci mohou zdobit i takovou kabelku.