3 nejkrásnější páry v Hollywoodu

pár
pár

Hollywoodské hvězdy jsou mnohdy mnohem sledovanější než nejmocnější politici na zemi. Jedná se o osoby, které jsou stejné jako my, ale jen je sledujeme trochu z jiné perspektivy. My je vídáme v televizích a říkáme si, že nikdy bychom se s nimi nemohli přátelit, ale třeba právě i mezi svými přáteli máme takovou kamarádku či kamaráda, který najednou bude také tak slavný jako nejznámější hollywoodské hvězdy. Všechny celebrity jsou stejné, přesto my v nich vidíme lidi, kteří jsou známí a které známe z nejrůznějších filmů. Poštěstilo se a měli talent, ale taková práce přináší i svou daň, a sice tu, že jsou okradeni o soukromí. Proto by si s nimi nevyměnila místo řada z nás.

Hollywoodské hvězdy jsou nejvíce sledované hlavně, pokud jde o jejich osobní vztahy. Většinou se totiž přijde na to, že zrovna randí s jinou známou hvězdou. Najednou je z toho vztah století a jsou nejsledovanějšími párem, dokud se však neukáže, že nedělají chyby. Pokud se pár ukáže jako problematický, najednou je stíhán na každém rohu.

Přesto všechno se některé páry udržely natolik, že jsou stále šťastné, i přes nepřízeň lidí okolo nich. Některé z nich jsou dokonalé nejen povahově, ale také vzhledově, proto se tak s pýchou můžou řadit k nejkrásnějším párům Hollywoodu. Kdo mezi ně patří?

1. Mila Kunic a Ashton Kutcher

Jedním z nejkrásnějších párů Hollywoodu je rozhodně okatá Mila Kunis a sexy symbol Ashton Kutcher. Vzali se poměrně nedávno – před dvěma lety, a od té doby jim manželství jenom vzkvétá. Snad tomu bude tak i nadále! Hlavně, když je tam i dcerka Wyatt.

2. Tom Hanks a Rita Wilson

K nejsympatičtějším párům patří producentka Rota Wilson, s níž všude po boku vystupuje Tom Hanks, který je jedním z nejlépe placených herců v dějinách filmu. Tomuto páru to společně nejen svědčí, ale také i sluší!

3. Denzel a Pauletta Washington

I držitel dvou Oskarů je jedním z těch nejšťastnějších mužů, kteří se mohou pyšnit po boku krásnou ženou. Letos se svou Paulettou slaví už čtvrté výročí manželství, což je důvod k oslavě. Ať jim to drží stále líp a líp!