Top trendy roku 2019 ve světě elegantní módy

Top trendy roku 2019 ve světě elegantní módy
Top trendy roku 2019 ve světě elegantní módy

Ještě donedávna jsme si mohli na internetu počíst zajímavé články o tom, co se bude nosit v roce 2019. Neustále jsme naráželi na články s tématikou “módní předpověď pro rok 2019”, ale v každém článku jsme mohli narazit na něco jiného. Nyní je ale už jisté, co se bude nosit v roce 2019, zaměřme se konkrétně na módní trendy letošního roku ve světě elegantní módy, která zkrátka nestárne a kterou má ve svém šatníku každá žena.

Elegantní móda je móda, která nestárne. Každá žena se jednou za čas touží obléknout do vkusně vypadajícího oděvu, který se doplní o psaníčko, listonošku nebo případně o lodičky, jež jsou synonymem elegance, byť nepohodlné elegance.

Jelikož se elegantní kousky neustále nosí, měli bychom vědět, čím konkrétním letos můžeme zpestřit svůj šatník.

Leopardí lodičky jako vzor letošního roku

Letos do módy přichází leopardí vzor, který může řada z nás označit za faux pas. Jenže leopardí vzor je opravdu moderní, konkrétně na lodičkách je naprosto fantastický. Doporučujeme koupit si leopardí lodičky do špičky, které zdokonalí celkový look. Nezapomínejte ale, že lodičky by měly být vysoké – žádných pět centimetrů, minimálně deset. Jen tak nebude noha vypadat zbytečně tlustě, ale bude naopak vypadat štíhleji než kdy jindy.

Leopardí vzor se mimochodem nosí i u klasických kotníkových kozaček s geometrickým podpatkem.

Kožené vypasované sukně jako rozzáření elegantního šatníku

Stranili jste se dodnes koženkovým, koženým sukním? Byly na vás moc krátké? Nyní už se jim nestraňte. Koupit lze totiž krásné koženkové sukně sahající až ke kolenům a jsou krásně do pasu. Doplňte je proto o jednoduchou, jednobarevnou (ideálně bílou košili), kterou doplníte zajímavým páskem, obujte si lodičky a máte vyhráno. K tomu psaní, listonoška nebo třeba úzká business kabelka.