Prožijte dovolenou jako miliardáři!

Prožijte dovolenou jako miliardáři
Prožijte dovolenou jako miliardáři

Každým rokem přemýšlíme, kam se vydáme na dovolenou. Přece jenom je tolik míst, která stojí za návštěvu! Jelikož se ani nenadějeme a bude tu opět léto, je třeba začít přemýšlet, kam se vydáme letos. Letos byste si měli dopřát dovolenou, kterou si zasloužíte. Neměli byste se omezovat, vždyť peníze, které jsou investované do cestování, jsou nejlépe investované peníze vůbec. Dělají nám zážitky, o kterých je život. Nejezděte tedy do Itálie nebo do Chorvatska, ale vydejte se na místa, kam jezdí miliardáři.

Mnoho míst, kam jezdí miliardáři, nejsou nijak drahá. Na mnoho míst se mohou vydat i obyčejní smrtelníci, jako jsme my. Pokud chcete zažít něco, co zažívají ti nebohatší z nás, vyjdete se na tato místa, kde je sice mnoho turistů, ale není jich zde tolik, jako například v již zmiňované Itálii či v Chorvatsku.

Je libo Laguna Beach?

Dovolená v Americe by se líbila každému! Pokud vás lákají Spojené státy americké, měli byste se vydat do Kalifornie. Nejen, že si zde budete moct obejít ty nejzajímavější památky, ale taky zde můžete navštívit známou Lagunu Beach, kde ještě donedávna trávil své dovolené nejznámější a nejbohatší americký investor Warren Buffett. Právě ten si zde dokonce koupili i nemovitost, která je však nyní už na prodej.

A co třeba na ostrov Sv. Bartoloměj?

Pokud byste chtěli trochu klidu a minimum turistů kolem sebe, měli byste se vydat na krásný ostrov v Karibském moři, který se jmenuje Sv. Bartoloměj. Právě sem jezdí například i ruský miliardář a taky zároveň majitel fotbalového klubu Chelsea Roman Abramovič. Právě tento muž zde dokonce vlastní i jednu z nejluxusnějších jacht na celém světě.

A co takhle Fidži?

Pokud milujete čisté moře a luxusní hotely, zamiřte rozhodně na Fidži. Zde tráví své dovolené například americká miliardářka, kterou znáte hlavně díky její show, Oprah Winfrey.