Pět retro kousků, které nesmí chybět v letošním šatníku

Retro oblečení
Retro oblečení

Sledujete módní svět? Pak vám jistě neuniklo, že do módy se vrací takzvané retro kousky, které jsou známé ze sedmdesátých, osmdesátých a devadesátých let. Pokud nebudete letos vědět, co si obléknout, pusťte si nestárnoucí, legendární filmové snímky „Pomáda“ a „Horečka sobotní noci“, protože všechno kousky, které se ve filmech nosily, jsou aktuálně v módě. Jakému retro kousku dáte přednost? Jelikož je kousků přicházejících do módy mnoho, vybrali jsme pro vás pět nejlepších a nejstylovějších.

1) Ledvinky

Vzpomenete si ještě na ledvinky? Kdysi dávno byly mnohem používanější než kabelky nebo batohy. Letos se předpokládá, že to bude stejné. Ledvinky bohužel nejsou kousek, který milují všichni. Stejně jako dříve, i letos bude společnost rozdělena na dvě poloviny, a sice na ty, kteří ledvinky milují, a na ty, kteří je naopak nenávidí. V jaké skupině budete vy?

2) Zvonové kalhoty

Při vzpomínce na hippie se většině z nás vybaví i zvonové kalhoty, což je taky kousek, který je oblíbený, ale i nenáviděný. Zvonové kalhoty taky přichází do módy, a to v mnoha provedeních. Letos bude platit, čím širší nohavice budou, tím lépe!

3) Široké gumičky

Široké gumičky nenáviděly zejména ženy, které se nemohly pyšnit bujnými, bohatými a nadýchanými vlasy. Pokud jste majitelkou řídkých vlasů, bohužel vás nepotěšíme. Do módy se totiž opět dostaly široké gumičky, které nesluší každé ženě.

4) Batika

A opět si můžeme vzpomenout na hippie, protože ti se batikovanými kousky oblečení vyznačovali. Opět se batika dostala do módy, opět ji můžete nosit s čímkoliv se vám zlíbí.

5) Kostýmky

Ženy si myslí, že mohou být elegantní jenom v šatech, jenže mnohem přitažlivější jsou v kostýmcích. Opět se jedná o jistý retro kousek, který po letech zamířil do obchodů s oblečením. Oblíbené jsou zejména šedé, kárované kostýmky.