Nejdražší kabelky světa – znáte tyto extravagantní kousky?

Nejdražší kabelky světa
Nejdražší kabelky světa

Každá žena je milovníkem kabelek. Bez kabelek se svět netočí a bez nich není nikdy outfit zcela hotový. Většinou se snažíme nakupovat takové, které nám sednou perfektně s oblíbenými džíny, dále taky s oblíbenými tričky či s botami. Jenže někdy takovou kabelku zkrátka nenajdeme lehce. Co se tedy podívat do seznamu těch nejdražších kabelek světa? Třeba právě v něm si najdeme tu pravou!

Samozřejmě v seznamu nejdražších kabelek světa nenajdeme kabelky do tisícikoruny, ale pokud patříte k těm lidem, kteří si kabelku vybírají opravdu hrozně dlouho, protože se jim žádná v běžných obchodech nelíbí, kupte si nějakou, kterou nebude mít jen tak někdo.

Je zvláštní, že ty nejdražší věci světa bývají vždycky hrozně extravagantní. U kabelek to platí dvojnásob. V tomto seznamu rozhodně nenajdete ani jednu kabelku, která by vypadala vkusně nebo která by snad byla z jednoho materiálu či z jedné barvy. Pojďme si teda pár těch nejdražších ukázat!

Kabelky od Louise Vuittona

Řada kabelek v seznamu těch nejdražších kabelek světa pochází z dílny značky Louis Vuitton. Jednou z nich je třeba limitovaná kabelka Louis Vuitton Tribute Patchwork, která se hodí jenom k jednobarevnému oblečení. Je totiž dosti extravagantní. Vypadá, že je zalátovaná z materiálů, které zrovna byly po ruce. Jedna kabelka stojí zhruba 840 tisíc korun.

Dalším extravagantním kouskem z této dílny je kabelka Louis Vuitton New Age Traveler, což je spíše batůžek, který je plný třásní a spirál. Cena se pohybuje kolem milionu korun.

Tou nejextravagantnější kabelkou z této dílny je ale kabelka Louis Vuitton Urban Satchel, na které najdete všechny odpadky, které běžně najdete na ulici. Cena ale dosahuje tří milionů korun.

Je libo kabelka od Hermes?

Jednou z nejdražších značek světa je i značka Hermes. I ta má svého zástupce v seznamu nejdražších kabelek světa. Je jím kabelka Hermes Birkin by Ginzin Tanaka, která se hodí spíše k šatům. Není tak extravagantní jako jiné, je krásná, bílá, posázena stříbrem a její cena se pohybuje kolem 38 milionů korun.