Letošní dovolená v exotických destinacích. Jaké jsou ty nej?

Letošní dovolená v exotických destinacích. Jaké jsou ty nej?
Letošní dovolená v exotických destinacích. Jaké jsou ty nej?

Zvažujete letošní dovolenou zažít v exotických destinacích? Možná nevíte, pro jakou exotickou destinaci se rozhodnout. A jelikož vás už čas trochu tíží, nabízí se otázka, jestli nemáme nějaké tipy. A my takové tipy pro vás máme! Pokud si chcete sbalit kufr a pokud chcete vyrazit někam za mořem, teplem a palmami, pak pro vás máme rovnou několik tipů, kde prožít letošní dovolenou. Samozřejmě jsme se zaměřili na exotické destinace, po exotice touží občas opravdu každý. A proč si trochu exotiky nedopřát právě letos? 

Srí Lanka 

Každým rokem je stále populárnější a populárnější – řeč je o Srí Lance, kam se jezdí nejen za hezkým a teplým počasím. Jezdí se sem například i za nádhernými písečnými plážemi, kromě toho také za rybářskými vesničkami, jež jsou zde proslulé a moc dobře známé. Navíc si zde užijete surfování, také se nabízí i pěší výlety do hor, které jsou pro milovníky turistiky a pro věčné dobrodruhy.  

Kuba 

Kuba je rozhodně jedna velmi krásná exotická destinace, ale nemějte od ní mnoho očekávání. Je tu sice dobře, ale zdejší čtvrti mohou nahánět husí kůži. Je to tu sice krásně barevné, ale také je to chudinská destinace, kde se s moc luxusem nepotkáte. Na druhou stranu zde koupíte opravdu fantastický rum a také doutníky. Můžete se projet v historickém automobilu nebo vám zdejší hudebníci zazpívají a zahrají na různé hudební nástroje.  

Kolumbie 

Kolumbie je další destinací, kam se vyplatí podívat nebo kam se vyplatí zajet si. Typické jsou pro tuto exotickou destinaci karibské pláže a také hory nebo zajímavá města. Jezdí se sem třeba do Medellínu, což bylo místo, kde dříve působil boss Pablo Escobar, o něm bylo mimochodem natočeno velké filmové dílo v posledních letech.  

Thajsko 

Pokud chcete jet do instafriendly destinace, kde však byl pomalu každý, zajeďte si do Thajska. Thajsko je čím dál oblíbenější a určitě zde byla většina vašich vrstevníků a přátel. Začíná se v Bangkoku, pokračuje na zdejší pláže.