Kolik vydělávají ti nejlepší youtubeři světa?

Kolik vydělávají youtubeři
Kolik vydělávají youtubeři

Žijeme v době internetu. Na internetu v dnešní době trávíme hromadu času. Chatujeme si přes něj s přáteli, hrajeme přes něj hry, objednáváme si zde potraviny, oblečení i nábytek či elektroniku (zkrátka všechno, co lze koupit). Bohužel na tomto světu se stáváme závislými, díky němu si vytváříme své vlastní názory. Možná se však stáváme závislými na rychlosti či pohodlí, které nám internet slibuje a přináší. Někteří lidé toho umí zneužít či využít – toho, že na internetu trávíme tolik volného času. Jsou to youtubeři, kteří pomocí internetu vydělávají, a to nemalé peníze.

V Česku se k těmto hvězdám internetu řadí dříve duo, dnes už jedinec ViralBrothers nebo taky Jirka Král či ShopaholicNicol. Kdo je však nejlepším youtuberem ve světovém měřítku? A kolik si tak vydělávají světoví youtubeři? Je to víc než kolik si vydělají youtubeři u nás? A díky čemu se tak proslavili?

Samozřejmě, Youtube není pro každého, ovšem někdo se z těchto příběhů může inspirovat. Za zkoušku to stojí – tudíž pokud milujete natáčení, umíte stříhat videa a umíte bavit lidi, proč se nestát youtuberem?

Daniel Middleton

Daniel Middleton se světu zalíbil hlavně jako hráč online hry Minecraft. Před dlouhými šesti lety si založil svůj účet i kanál na Youtube a od té doby má více jak jedenáct miliard zhlédnutí. Jeho jmění se odhaduje na zhruba šestnáct a půl miliardy dolarů.

Jake Paul

Jedná se o vlogera – tedy o člověka, který točí své videa tak, že v nich mluví, ale zároveň do videí zamíchá i ukázky z cest. Jedná se o bývalou hvězdu kanálu Disney Channel (na který si určitě ještě dobře pamatujete, protože ho sledovalo nejedno dítě). Dnes vlastní talentovou agenturu a jeho jmění se odhaduje na zhruba jedenáct a půl miliardy dolarů. Je bratrem Logana Paula, který je taky proslulým youtuberem, který se taktéž zaměřuje na vlogy.