Kapela Kryštof slaví 25 let svojí existence

kapela Kryštof
kapela Kryštof

Kapela Kryštof slaví 25 let od svého založení a při této jedinečné příležitosti vydala výběrové album s názvem 25, kde můžou fanoušci najít čtyři nové skladby, které vznikly v New Yorku. Ty prý mají mnohem lepší zvuk než ostatní nahrávky této kapely a působí vyspělejším dojmem. Sám Richard Krajčo, zpěvák této kapely, potvrdila, že jsou nově nahrané skladby vskutku lepší, a dodal, že když už jsou na výběrové desce, musí znít skvěle. Všichni se tedy shodnou na tom, že nahrávání v Americe kapele vyloženě prospělo.

Připomeňte si hity této kapely!

Kapela Kryštof má na svém kontě spoustu skvělých hitů. Připomeňte si je s námi! Prvním singlem, kterým se kapela pořádně zapsala do povědomí diváků, je asi Lolita. Tato píseň byla vydána v roce 2001. O rok později přišel Obchodník s deštěm a dalším singlem byl až Rubikon, který spatřil světlo světa až v roce 2006. V roce 2008 už si můžeme poslechnout jednu z nejúspěšnějších skladeb Atentát Tato hitovka byla ústřední písní k filmu Bobule. Ten samý rok přišla kapela ještě s hitem Tak nějak málo tančím, který zazníval v seriálu Proč bychom se netopili, který pojednával o vodácích a jednu z hlavních rolí v něm ztvárnil Lukáš Vaculík.  Skladba cyRáno, s kterou kapela přišla o rok později, byla ústřední písní k filmu 2Bobule. Za zmínku pak ještě určitě stojí píseň Inzerát a Křídla z mýdla, při poslední uvedené spolupracoval s Jaromírem Nohavicou. O rok později vznikl ve spolupráci s charismatickým Tomášem Klusem megahit Cesta, který uslyšíte v rádiích dodnes. Singl Ty a já vydaný v roce 2015 se uchytil velmi rychle a začal zaznívat na svatbách, kdy si jej novomanželské páry volily pro první tanec.

Kapela plánuje na letošní září dva velké koncerty na Strahově, kdy odehraje své největší hity a jistě předvede nezapomenutelnou show.