Pohodlné, ale šik! V těchto pohodlných kouscích můžete chodit doma a přitom vypadat skvěle!

pohodlné kousky
pohodlné kousky

Doma je zkrátka doma. Jde o místo, které sdílíte se svými blízkými, kde se cítíte v bezpečí a v pohodě, místo, kam se po náročném dni rádi vracíte. Doma je ale také místo, kde můžete nosit, co se vám zachce! Tepláky, volná trička, pantofle. Nikde vás nic netlačí a vše krásně padne a hřeje. Tušili jste ale, že také doma můžete vypadat skvěle a zároveň zůstat v onom sladkém pohodlí? Jak na to? V tomto článku naleznete pár tipů, tak se inspirujte!

Proč outfit doma vůbec řešit?

Tato otázka se nabízí okamžitě po přečtení titulku tohoto článku. Proč hrotit vzhled doma a snažit se vypadat dobře? Odpověď je jednoduchá. Nečekané návštěvy vás mohou překvapit kdykoliv. I když zrovna ležíte v posteli a odpočíváte nebo zrovna stojíte u sporáku a vaříte. Nehledě na to, že doma můžete trávit čas také s partnerem, před kterým se přeci jen každý intuitivně snaží vypadat dobře.

Legíny

Za slušivé a pohodlné lze označit legíny. Krásně podtrhnou vaši postavu a vy se přitom budete cítit přirozeně a pohodlně. Jedná se o velmi praktický kousek, který můžete sehnat již za 300 korun, mnohdy ještě za méně. Zakoupit ovšem nemusíte pouze klasické, jednobarevné. Nebojte se různých vzorů a motivů.

Legíny můžete doplnit o volnější tuniku, která se postará o ležérní look a šikovně vás zahřeje.

Bavlna…

Pohodlí zajišťují také kvalitní materiály. Bavlna je velice příjemná a často vyhledávaná. Tričko z tohoto materiálu by nemělo chybět v žádném šatníku. Pořiďte si tedy pohodlné basic bavlněné triko s dlouhým i krátkým rukávem a zkuste doladit s legínami.

Mikina

S nástupem chladného podzimu se hodí mít po ruce teplou mikinu, se kterou se můžete zahřát při krátkém pobytu na zahradě. Ideální je mít po ruce kromě hrubší mikiny také tenčí svetr, který je velmi praktický a jakmile zas na chvíli vyjde slunce, nebudete se muset potit v hrubé mikině.