Víte, jak vypadá takové milionové sídlo?

Milionové sídlo
Milionové sídlo

V současné době se velice dbá nejen na to, co nosíme, ale hlavně na to, kde bydlíme. Pokud máme svůj byt či dům, staráme se o to, aby byl co nejmodernější, aby byl skutečně podle aktuálních módních trendů, o kterých se dočteme v časopisech o bydlení. Pokud milujete moderní věci, určitě dbáte na to, abyste měli v domácnosti dostatek doplňků, které jsou nyní v kurzu, abyste měli domácnost naprosto perfektně barevně sladěnou. Kromě toho se snažíte inspirovat se těmi nejkrásnějšími a nejluxusnějšími sídly, které na světě jsou.

V poslední době se mnoho lidí inspiruje skutečně krásným, doslovně milionovým sídlem, které stojí na Pebble Beach. Jedná se o dvaadvacetimilionové sídlo, které nabízí majitelům nekonečný výhled na nekončící oceán.

Toto sídlo je naprosto fenomenální. Je však zvláštní, že ještě nemá svého kupce. Ovšem není to nic levného, proto se možná nemůžeme divit tomu, že je ještě stále na prodej. Jelikož se však jedná o sídlo, které je postavené na velice oblíbeném a vyhledávaném místě – v kalifornské golfové destinaci Pebble Beach – určitě svého kupce brzy najde.

Jak tato rezidence vypadá?

Jen pro zajímavost je tato rezidence (někdy se sídlo označuje dokonce za menší zámeček) skutečně obrovská. Má šest ložnic, deset koupelen a samozřejmě nabízí ten nejkrásnější, nekončící pohled na oceán a jeho nejbližší okolí. Má samozřejmě i zahradu, na které můžete pořádat zahradní večírky, a je samozřejmě zařízena dle posledních módních trendů.

Pojďme si ji popsat blíž

Obývací pokoj je samozřejmě s krbem a je zařízen do světlých tónů. Stropy jsou dřevěné, stejně jako nábytek v pracovně, která je zařízena do trochu tmavších hnědých barev. Ani zde nechybí krb, při kterém se vám jistě bude lépe pracovat.

Kuchyně je opět prosvětlená, zkombinováno je zde dřevo s šedým mramorem. Co se týče jídelny, ta je světlá, stejně jako chodba či pár ložnic. V této rezidenci nikde nechybí francouzská okna.