Plastiky, které se moc nepovedly. Čeho známé tváře zřejmě litují?

Plastiky, které se moc nepovedly. Čeho známé tváře zřejmě litují?
Plastiky, které se moc nepovedly. Čeho známé tváře zřejmě litují?

Plastické operace se svého času staly velkým trendem. Jejich výsledek ale nebyl mnohdy takový, jaký by si jej celebrity představovaly. Co se nepovedlo? 

Bridget k nepoznání 

Deník Bridget Jones byl svého času snad nejoblíbenější romantickou komedií a Renée Zellweger se díky tomuto filmovému hitu stala hvězdou. Následovalo ale několik plastických operací a herečka je dnes kvůli různým úpravám a výplním sice o několik let mladší, naprosto ale ztratila mimiku. Navíc si vůbec není podobná! Podle svých slov ji reakce okolí na její současný plastický vzhled devastovaly.  

Melanie má za sebou desítky operací 

Bývalá manželka filmového Zorra Antonia Banderase, herečka Melanie Griffith dnes vypadá jako svá vlastní vosková figurína. Ve svých 64 letech se snaží sice vypadat výborně, ale bohužel se na ní podepsaly desítky plastických operací. Byla známá tím, že nesnesla jedinou vrásku. Kvůli své posedlosti honem za mladším vzhledem dokonce prodělala rakovinu kůže.  

Pamela se snaží vypadat přírodněji 

Když se řekne Pamela Anderson, většina z nás si u této čtyřiapadesátileté dámy vybaví zejména její obrovské uměle vytvořené poprsí. Pamela se svého času chlubila i výplněmi rtů, výplněmi vrásek a dalšími zákroky. V kombinaci se silným líčením působila velmi lacině. V poslední době ale šla do sebe. Poprsí si nechala zmenšit a zaměstnala vizážistu i stylistu. Nyní vypadá mladší o několik let.  

Nepoznáte původní rysy ve tváří 

Donatella Versace je v pětašedesáti štíhlá jako proutek. Módní návrhářka se celý život pohybuje mezi štíhlými gazelami a není divu, že se jí nechce stárnout. To, co ale provedla se svým obličejem během let, je již příliš. Její staří známí by ji dnes již zřejmě nepoznali. S botoxem a plastikami to zkrátka přehnala.  

Plastiky navždy změnily život světoznámým osobnostem.