Jednoduchá elegance, ale i kýčovitá extravagance. Svatební šaty si vybere opravdu každý

Jednoduchá elegance, ale i kýčovitá extravagance. Svatební šaty si vybere opravdu každý
Jednoduchá elegance, ale i kýčovitá extravagance. Svatební šaty si vybere opravdu každý

Blíží se váš svatební den? Hostinu máte jistě zařízenou včetně místa a květinové výzdoby. Možná jste dokonce už byli tak aktivní a rychlí, že jste i odeslali svatební pozvánky, na kterých nechybí žádné podstatné informace. Co vám však stále dřímá na mysli jsou svatební šaty a popůlnoční šaty pro nevěstu. V obou případech můžeme konstatovat, že máte z čeho vybírat. A to i když vybíráte dle posledních módních trendů. Ty vám totiž velkou měrou hrají do karet. Na módní mola totiž v posledních měsících vstoupila směsice trendů, která musí sednout do vkusu snad každému.

Když toužíte po jednoduchosti

Není tajemstvím, že módní trendy se mění jako na běžícím páse. Stejně tak se dobře ví, že existují takové kousky, které jsou nadčasové a nestárnoucí. A právě tímto směrem se budou dívat nevěsty, které nejsou zrovna zastánkyněmi extravagance, ale které touží spíše po krásné jednoduchosti, jež nestárne. 

Právě těmto nevěstám do nosu pravděpodobně cvrnknou jednoduché, splývavé a upnuté šaty, které dokonale zvýrazní každou jejich křivku. Taková jednoduchost může být doplněná krajkovaným a o něco výraznějším závojem a elegantními lodičkami v jedné barvě. 

Kromě splývavého a upnutého modelu se vám možná budou líbit i o trochu více princeznovské modely, které mají načechranější sukni, ovšem bez zbytečných aplikací. Vrchní část je zcela jednoduchá a taková, která pozvedne váš dekolt a v kombinaci se sukní zvýrazní pas, čímž zahalí případné nedokonalosti.

Když milujete extravaganci

Pokud vás to však tíhne do světa extravagance, se zmiňovanými modely u vás nepochodíme. Spíše vás budou zajímat takové svatební šaty, které jsou velké svou sukní a výrazné svými dekoracemi a aplikacemi. Flitry, výrazné květiny nebo jiné podobné drobnosti musí na šatech vynikat. 

Co vás potěší, jsou aktuálně velmi stylové mašle a krajky. Čím víc krajek, mašlí nebo volánů budou svatební šaty mít, tím více stylové nyní budou. A jestliže se řadíte ke skutečně extravagantním typům, máte pravděpodobně výběr dokončen.