Braletky jako podprsenky, které mají jít vidět

Braletky jako podprsenky, které mají jít vidět
Braletky jako podprsenky, které mají jít vidět

Pokud sledujete dění v módním světě, pak pravděpodobně víte, co se aktuálně nosí. Kromě zvířecích vzorů a mrkvových kalhot se do módy dostaly podprsenky, které mají jít vidět. Podprsenky vždy byly spodním prádlem, které jít vidět nemělo. I sebemenší odhalení evokovalo různé názoru u lidí. Jenže dnes je v módě braletka, která je právě tím kouskem, který jít vidět má.  

Braletky lze popsat jako druh podprsenky, který je krásný a který má rozhodně jít vidět. Většinou bývá krajkovaný a vypadá trochu jako kraťoučký top. Dá se ostatně nosit na vícero způsobů, což braletkám dodává jistou atraktivitu.  

Braletky nebo také podprsenky bralette jsou zásadně bez výztuže a bez kostic, většinou mají krajky vepředu a také na zádech nebo v dekoltu. I když mají jít vidět, neznamená to, že nemáte nosit nic jiného než podprsenku. Naučme se tento kousek dámského spodního prádla nosit tak, aby to nikoho nepohoršovalo, naopak aby vám to dodalo ten potřebný sex appeal.  

Ať vykukuje jenom kousek 

U braletek je nutné, aby vykukoval skutečně jenom kousíček podprsenky. Ideální bude, když necháte braletku vykukovat zpoza trička nebo košile. Jelikož je sama braletka hodně výrazná, doporučujeme ji kombinovat se spíše jednoduchými, jednobarevnými topy ani vynikla, nikoli zanikla.  

Krajkové podprsenky bralette bez výztuže by měly nosit hlavně ženy, které mají menší poprsí. Ty, které mají bujnější poprsí, ať volí raději podprsenky bralette, které mají pásky. Jsou totiž daleko pevnější a drží více svůj tvar.  

Nebojte se odhalených zad 

Jelikož bývají podprsenky bralette krásné hlavně zezadu, kde se s krajkami opravdu nešetří, neměli byste se bát odhalovat záda. Noste proto topy s odhalenými zády, kde bralette podprsenka skutečně vynikne. Zejména během léta vám kousky s odhalenými zády přijdou skvělé, protože se v takových kouscích nebudete vůbec potit.