Jak se obléknout na ples, abychom schovali větší bříško?

Oblečení na ples
Oblečení na ples

Zima se nenese jenom ve znamení svátků vánočních, ale taky se s příchodem zimy těšíme na silvestrovskou noc, na svatého Valentýna a taky na plesovou sezonu, která je dlouho očekávaným obdobím každého roku. Na plesech toužíme vypadat naprosto fenomenálně, protože moc dobře víme, že nás kdekdo hodnotí. Pokud však upadáte do depresí, protože nevíte, co si na ples obléknout, jelikož nemáte nic, co by vám padlo, protože jste zkrátka po vánočních svátcích nabrali více, než jste měli v plánu, existuje řešení! A my vám ho přinášíme.

Pokud chodíte často nakupovat, jistě si všímáte, co je nyní moderní, co je k dostání na pultech obchodů. Určitě jste zaregistrovali i kousky, které letos během plesové sezony budou naprosto fantastické. A určitě jste si taky všimli, že většina z těch outfitů a rób není upnutá, nýbrž volná.

Volné oblečení nyní zkrátka letí! Využijte toho a nebojte si obléknout něco volného i na ten nejvíce reprezentativní ples.

Pokud chcete šaty:

Existují dvě možnosti, v čem zazáříte a díky čemuž skryjete větší povánoční pupík. Jednou z možností jsou šaty. Pokud patříte k těm klasickým dámám, které na ples nemohou jít jinak oblečené, než v šatech, volit byste měli šaty krabicového střihu. Jsou to šaty, které jsou běžně délkově až ke kolenům nebo sahají těsně nad kolena. Jelikož nejsou nikde upnuté, dokonale skryjí bříško. Díky tomu, že často jsou jejich součástí i šaty, pohodlnost a styl vám nebude chybět.

K těmto šatům volte už jenom drobné psaníčko do rukou a lodičky, které vám krásně prodlouží nohy.

Pokud šaty nejsou podmínkou:

Jestliže se rozhodnete pro něco jiného, než jsou šaty, sáhněte po kostýmku. Kostýmek je nyní aktuální trend, který si zamilujete. Kalhoty jsou většinou volnější a na gumu, tudíž se nemusíte bát, že byste kalhoty nedopnuli. Top volte dle libosti. Sako, které ke kalhotám samozřejmě patří, si zapněte na jeden knoflíček. Jelikož sako bude nadnášet vaše poprsí a přes zapnuté sako nebude bříško vidět, je to ideální look na ples!