Kombinujeme károvanou košili

Kombinujeme károvanou košili
Kombinujeme károvanou košili

Co tvoří základ našeho šatníku? Kromě klasických džínů, obyčejných jednobarevných triček a svetrů by se v našem šatníku měly také nacházet košile, které je možné si vzít opravdu na mnoho zajímavých událostí. V případě, že nevíte, jaké konkrétní košile by měly sídlit v šatníku, máme pro vás seznam. Své místo musí mít v šatníku jednobarevná vypasovaná košile, která se hodí na různé společenské události a je možné ji kombinovat jak se sukněmi, tak s kalhotami cigaretového střihu. Nesmíme zapomenout na džínové košile, které jsou aktuální hit, a samozřejmě nesmíme zapomenout na zajímavé kárované košile, které se hodí takřka kamkoli. Podívejme se proto na několik outfitů, v nichž hraje právě károvaná košile hlavní roli.  

Károvanou košili je možné kombinovat s mnohým. Nejčastěji se kombinuje s džíny, ale samozřejmě není to podmínka. Také se kombinuje s úzkými kalhotami, pokud je motiv mírnější a není nijak extrémně poutavý. Také je možné kombinovat kárované košile s džínovými sukněmi nebo s šortkami, které jsou opravdu stylové a dnes se hojně nosí.  

Zaměřme se tedy na konkrétní looky, které si zamilujete. Případně se jimi můžete nechat pouze inspirovat.  

Károvaná košile a roztrhané džíny 

Roztrhané džíny, jednobarevné tričko s krátkým rukávem, přes které je přehozená košile v rozepnutém stavu. Do toho si na nohy nazujte tenisky (stačí plátěné tenisky podobající se teniskám značky Converse), nezapomeňte na pásek do pasu a samozřejmě na kšiltovku, která zachrání hlavu před ostrým sluníčkem způsobujícím úpal. Náušnice kruhového tvaru jsou také dobrou volbou.  

Károvaná košile a lacláče 

Vzpomínáte si na oblíbené lacláče, které se nosily před dvaceti lety? Dnes se nosí kupodivu taky a je to kousek, který nejen ženy milují. I k nim se hodí vkusné kárované košile které budou letmo vyčnívat. Opět tenisky, opět kšiltovka a máte dokonalý look, kterým okouzlíte.