Tři otázky, které si klade každá žena, než si oblékne overal

Dámský overal
Dámský overal

Míříte na společenskou událost nebo si chcete obléknout jen něco pohodlného? Ať už je to jakkoli, ideální je overal, který si na sebe obléknete. Overaly jsou nadčasově stylové kousky, které lze hodnotit jako jistý módní comeback. Do módního světa po jisté době připluly poměrně nedávno a od té doby sklízí jeden úspěch za druhým. Pokud patříte k lidem, kteří milují pohodlnost, ale zároveň nedají dopustit na eleganci, nesmí overaly ve vašem šatníku chybět.

Dalo by se říct, že overal se hodí na jakoukoli událost, na kterou míříte. V současné době se totiž dají zakoupit doslova v každé podobě. Na společenské události se hodí zejména dlouhé až ke kotníkům, kdy se spojí s krásnými lodičkami, které opticky prodlouží nohy ženy. Na dovolenou si zabalte šortkový overal, který doplníte o tenisky, a na domácí nošení sáhněte po takovém, který vám bude jednoduše pohodlný.

Ženy si sice zakoupí hromadu overalů, kterými oživí svůj šatník, je však nutné dodat, že než si ho obléknou, kladou si konkrétně tři otázky. Jaké?

1) Můžu si ho vůbec vzít?

Když se overaly opět dostaly do módy, lidé se začali ptát, jestli si daný kousek mohou obléknout či nikoli. Přece jen se na trhu vyskytovaly jenom overaly dlouhé, které ne každému slušely. Jenže dnes jsou overaly všude a v mnoha provedeních, proto sluší každé ženě bez ohledu na to, jak vysoká je či jak štíhlou postavu má.

2) S čím ho kombinovat?

Overal je poměrně zrádný v tom, jak ho kombinovat. Obecně však platí, že se kombinuje dle toho, na jakou událost míříte. Jestli míříte na společenskou událost, volte k němu psaní a lodičky. Jestli na dovolenou, ideální jsou žabky (nebo jiná pohodlná dámská obuv) a slaměný klobouk.

3) Hodí se k němu doplňky?

Overal naleznete na trhu v mnohých střizích, proto doplňky volte dle toho, jaký střih overal má. Velký dekolt povoluje delší, masivní šperky, jednoduchý letní střih overalu preferuje náramky na nohu či ruce.