Vybíráme plavky podle postavy

Plavky podle postavy
Plavky podle postavy

Při výběru plavek se každá žena musí nejdříve zaměřit na svou postavu. Právě postava je to, podle čeho se plavky vybírají. Ať už jste majitelkou pevnějšího těla, které nesnese všechny typy plavek, nebo štíhlé postavy, které zase nesluší všechny střihy, oceníte vědět, na jaké plavky se při výběru plavek zaměřit. A my vám poradíme.

Každý rok na pulty obchodů dorazí nespočetné množství plavek a jen málokdo se v nich vyzná. Pokud patříte k lidem, kteří se o módu nezajímají, možná nebudete vědět, po jakých plavkách sáhnout. Některé ženy nakupují opravdu nerady, nejradši by nakupovaly přes internet, ale bohužel plavky se vyzkoušet musí. Ale abyste si nemuseli zkoušet všechny typy plavek, zaměřte se na ty, které postavě lichotí.

Jednodílné plavky s výstřihy pro boubelky

Boubelky nebo ženy, jež jsou majitelkami pevnější postavy, jistě ocenily, že se do módy dostaly jednodílné plavky, které jim pomohly zakrýt jejich nedokonalosti. Mnohé ženy pevnější postavy se stydí za to, jak vypadají, proto přemýšlí nad tím, že v létě absolutně vynechají návštěvu koupališť. Jenže to je samozřejmě špatné rozhodnutí, není potřeba se v létě potit. Za osvěžením vyrazte v krásných, jednodílných plavkách, které jsou zvláštní svými drobnými průstřihy například na břiše. Průstřihy neodhalují kila navíc, naopak tvoří z plavek lépe padnoucí kousek, který dělá i z boubelky neodolatelnou kočku.

Vrchní díl bez ramínek pro ženy s větším poprsím

Pokud jste majitelkou hezkého těla, pokud jste se svými tělem spokojena a nepotřebujete nadbytečná kila skrývat, můžete sáhnout po bikinách. Zatímco spodní díl lze zakoupit ve dvou či třech provedeních a každé ženě sedne něco jiného, vrchních dílů se na trhu nachází mnoho. Zatímco ženy s běžně velkým poprsím si mohou zakoupit klasické, moderní střihy, ženy s velkým poprsím by měly sáhnout po vrchním dílu bez ramínek. Ten se nehodí zejména pro ženy s menším poprsím, protože dělá z ženy ženu „plochou“. Když je však žena majitelkou většího poprsí, plavky bez ramínek jí padnou naprosto dokonale.