Jak vybrat tuniku, aby zamaskovala větší bříško?

Vhodný výběr tuniky
Vhodný výběr tuniky

Balíte se na letní dovolenou? V tom případě je nutné, abyste si sbalili takové kousky, které budete zaručeně potřebovat a které vás nejen ochrání před sluníčkem, ale které vás zároveň udělají krásnou a štíhlou. Ne každá žena stihla do letošního léta zhubnout tolik kilogramů, kolik potřebovala. Důvodů může být samozřejmě mnoho. Někdy za to může práce, jindy zdravotní stav, jindy nedostatek času. Naštěstí nyní je móda taková, že jednotlivé kousky výrazně lichotí postavě, proto neváhejte a na dovolenou si vezměte tolik takových kousků, kolik se vám do kufru vleze. A jedním takovým kouskem musí být tunika. Při jejím výběru však volte takovou, která vám krásně opticky zamaskuje bříško i výraznější nohy.

Za tuniku lze nazvat jakoukoli dlouhou košili nebo halenku, která sahá délkově až pod zadeček. Dle materiálu a střihu poznáte, co vám tunika zahalí dokonale, jaké partie díky tunice nepůjdou vidět. Podívejme se tedy na několik tipů, které nám prozrazují, jaké tuniky zamaskují nejen větší bříško.

Košilaté tuniky zahalují především větší zadeček

Pokud milujete krásné tuniky vypadající jako košile, musíte se smířit s tím, že vám zrovna dvakrát bříško nezahalí. Knoflíky na košilaté tunice totiž nebudou přiléhat, budou naopak odstávat a to nevypadá vůbec hezky. Ovšem i když si neporadí košilatá tunika s větším bříškem, poradí si naopak s větším zadečkem, který zahalí dokonale.

Halenkové tuniky zahalí všechny problematické partie

Ovšem halenkové tuniky jsou unikátní. Díky svému střihu a díky tomu, že se většinou navlékají přes hlavu, dokonale zakrývají jakékoli nehezké a problematické partie těla. Ať už vás trápí větší ruce, bříško nebo zadeček, tuniky jsou kousek, který nikomu neukáže problematické partie vašeho těla.

 Na délce záleží

Obecně platí, že čím delší tuniku si koupíte, tím více zahalíte své nehezké partie. Pokud zvolíte tuniku těsně pod zadek, musíte se smířit s tím, že bude zakryto jenom bříško. Jestli ale zvolíte tuniku až ke kolenům či krapet pod kolena, zamaskuje i celulitidu či případně výraznější stehna.