Jak se obléknout na muzikál?

Oblečení na muzikál
Oblečení na muzikál

Život bychom měli žít trochu pestrý. Proto se vydejte například za kulturou. Dneska jsou divadla skutečně oblíbená! Ta nejlepší představení jsou vyprodána dlouho dopředu. Pokud se vám tedy naskytne zajít si například na muzikál, využijte toho. Pokud nevíte, co si na takový muzikál obléknout, přinášíme vám pár tipů.

Do divadla by se mělo chodit formálně. Muzikál není v ničem jiný. Je škoda, že mnoho lidí chodí na muzikál v džínech a v tričku, což je více jak nevhodné. Vždy raději vyčnívejte z davu vkusně oblečení než s otrhaným lookem.

Nemusíte si samozřejmě brát plesové šaty ani elegantní overaly, ale dejte si trochu na vašem outfitu záležet. Přinášíme pár tipů na vhodný outfit nejen pro ni, ale i pro něj.

Co si má obléknout na muzikál muž?

Pánové by měly oprášit své polobotky, které zkombinují se společenskými kalhotami a samozřejmě se vkusnou košilí ne moc pestré barvy (ideální je bílá nebo světlounce modrá). Co se týče barvy polobotek, ta by měla být hnědá, protože černé polobotky se dneska už nenosí stejně jako černý oblek. K polobotkám slaďte i pásek, který doladí váš outfit.

Co si má obléknout na muzikál žena?

Ženy mají trochu více věcí na výběr. Mohou si vzít nejen šaty krabicového střihu, které jsou délkově do půli stehen a delší, ale taky si mohou vzít kostýmek nebo společenské kalhoty, které doplní o rolák a samozřejmě o nějaké vkusné sako a lodičky.

V současné době jsou společenské kalhoty vážně populární. Ženy kombinují takřka ke všemu. Pokud i vy máte možnost si je vzít, na muzikál je zkombinujte s lodičkami, protože kalhoty mají tendenci zkracovat a zpevňovat vaše jinak štíhlé a dlouhé nohy.

Lodičky samozřejmě volte i k šatům nebo kostýmku. Baleríny ani tenisky se na muzikál opravdu nehodí. Navíc lodičky vám vždy zkrášlí nožky.