Poznejte nejlepší místa v Karibiku

Poznejte nejlepší místa v Karibiku
Poznejte nejlepší místa v Karibiku

Plánování letní dovolené nemusí být nuda. Nemusí to být ani za trest. Pokud se rozhodnete vydat se do Karibiku, rázem bude vaše plánování dovolené o něco atraktivnější. Budete si totiž chystat svůj itinerář míst, která byste chtěli navštívit nebo co byste všechno chtěli vidět. V Karibiku je tolik nádherných míst, ovšem některá se řadí k těm nej. Prozraďme si několik z nich, která by rozhodně měla mít místo ve vašem itineráři.  

Pokud se řekne slovo “Karibik”, lidé si představí nádherné pláže, také blankytně modré moře, z něhož zrak přechází, a samozřejmě si člověk představí i místa, která jsou pro Karibik typická a která mají své čestné místo v itineráři každého člověka.  

Jestli za nejkrásnější pláží, tak na Punta Cana 

Karibik je opravdu známý svými nádhernými plážemi, které stojí za navštívení. Pokud však chcete vidět tu vůbec nejkrásnější pláž, kterou můžete v celém Karibiku navštívit, měli byste se vydat na Punta Cana, kde mají nejkrásnější pláže na celém světě. Dokonce to potvrzuje i světové dědictví UNESCO, které je stejného názoru.  

Asi nejslavnější pláží celého letoviska Punta Cana je pláž Bavaro, která se dlouze táhne po celém východním pobřeží. Vydejte se proto i vy na krásnou dlouhou procházku při východu nebo západu slunce.  

Jestli za nejkrásnějším přistáním, tak na Sv. Martin 

Karibik se skládá z mnoha krásných ostrovů, stačí si jenom vybrat, který z nich navštívíte. Mezi cestovali je velice oblíbený ostrov Svatý Martin, čemuž se nemůžeme divit. Právě zde zažijete to nejkrásnější přistání, jaké jste kdy v životě zažili. Letadlo právě zde prosviští nad hlavami zdejších obyvatel a přistane na ranveji, která je jen kousek nad pláží. Už samotné přistávání tak bude opravdu velkým zážitkem.  

Jestli za nejkrásnější zátokou, tak do Portorika 

Pokud chcete vidět nějakou krásnou zátoku, měli byste navštívit Portoriko, a to konkrétně zátoku La Parguela, která se označuje za regulérně nejkrásnější zátoku v celém Karibiku.