Pět tipů, kam na výlet za hranice

Pět tipů, kam na výlet za hranice
Pět tipů, kam na výlet za hranice

Přemýšlíte nad tím, že pojedete někam na výlet? Nemusíte cestovat jen po České republice, dveře vám otvírají i zahraniční státy, které jsou plné lákadel. V současné době se jezdí s oblibou třeba do Londýna, někdy se jezdí do romantické Paříže nebo je velkým lákadlem třeba Moskva. Pokud se chcete vydat na výlet za hranice, máme pro vás několik tipů, kam vyrazit. Ať už chcete jet s rodinou, přáteli nebo s drahou polovičkou, určitě si vyberete.  

Nemusíte sedět doma během víkendu, můžete se vydat poznávat svět. Existuje tolik míst, kam se můžete vydat jen na víkend. A my pro vás máme několik takových tipů, díky nimž brzy budete moct říct, že jste viděli celý svět.  

Benátky pro romantické duše 

Nejen Paříž je místo, kam jezdí romantici. Pro romantické duše jsou určené také Benátky, které jsou krásným italským městem, o němž je známé, že se potápí. Proto neváhejte ani minutu a vydejte se do tohoto italského města, které je známé svými uličkami.  

Santorini nabízí romantické výhledy ze střech 

Co kdybyste letěli na řecký ostrov Santorini? Tento ostrov láká hlavně romantickými výhledy ze zdejších střech budov. Ohromí vás zde nejen bílé domy a modré kupole kostelů, ale také zdejší moře nebo útesy.  

Za hrady do Lisabonu 

Pokud milujete hrady a zámky, budete z Lisabonu nadšení. Portugalsko je rájem nejen pro rodiny s dětmi, ale pro všechny, kteří milují pohádky a chtějí se jako v pohádce cítit. Navíc je zde největší oceanárium v Evropě.  

Nebo vám učaruje Kodaň? 

Koďan je známá pro svou bezpečnost a také pro Legoland, tudíž je to opět místo určené hlavně pro rodiny s dětmi. Nadšení ale budou i starší, najde se tu safari park, také zábavní park.  

A co Amsterdam? 

Hojně se nyní jezdí do Amsterdamu, což je typické místo pro výlety s přáteli. Najdete tu noční kluby, coffee shopy nebo i bary, projedete se na kole a dáte si piknik ve zdejších parcích.