Vytaste svou svůdnost na Zrće beach!

zrće beach
zrće beach

Při volbě letní dovolené se rozhodněte určitě pro nějakou senzační pláž. Hlavně ženy si přece slibují od dovolené, že se na ní řádně opálí a že pak budou další dva měsíce ukazovat své opálení v práci, kde budou ostatní kolegyně jenom pukat závistí, protože ony se na takovou krásnou plážovou dovolenou zkrátka nedostaly.

Pokud však nevíte, na jakou takovou plážovou dovolenou se vydat, pak se rozhodněte pro klasickou Zrće Beach, která svou popularitou nezná mezí! Je oblíbená rok co rok, protože na ni stále jezdí velké množství lidí. Jedná se však spíše o mladé lidi, kteří si zde chtějí užít nekončící diskotéky a nekončící množství litého alkoholu!

Jestliže však o této pláži nejste nějak přesvědčeni, přinášíme vám několik důvodů, proč zvolit právě tuto pláž jako místo, kde strávíte letošní dovolenou, na kterou rozhodně budete vzpomínat!

Důvod 1: Není to nebezpečná oblast

Lidé si v poslední době vybírají dovolenou hlavně na základě toho, jestli se jedná nebo nejedná o nebezpečnou oblast, na které by hrozil útok teroristou. Zrće Beach nepatří zrovna k takovým dovoleným, kde by se to hemžilo teroristickými útoky. Jedná se o takovou klidnou (ale večírkovou) dovolenou, proto na ni vyjeďte!

Důvod 2: Cenově dostupná dovolená!

Jelikož se jedná o Chorvatsko a nikoliv o Řecko nebo Itálii či Španělsko, dovolená vás nebude stát hotový majlant! Možná i díky přijatelné ceně je stále tato dovolená populární a oblíbená, ale to, co už na ní utratíte, to už možná přesahuje všechny meze.

Důvod 3: Párty dnem i nocí!

Pokud jste noční živel, jednoznačně vás nadchnou nekončící párty, které mají dokonce i svůj program, který najdete na internetových stránkách. Párty jsou zde dnem i nocí, proto ukažte svou ženskost a svůdnost!

Důvod 4: Pro partu přátel je tato dovolená jako ušitá!

S partou dobrých přátel si tuto dovolenou užijete na sto procent! Jako rodinnou dovolenou ale volte trochu jiné místo.