Tři outfity, kde hrají kozačky nad kolena hlavní roli

Tři outfity, kde hrají kozačky nad kolena hlavní roli
Tři outfity, kde hrají kozačky nad kolena hlavní roli

Kozačky opět začínají tvořit dominantu v našem botníku, což znamená, že musíme vědět, jak je kombinovat. Jedná se o boty, které jsou v chladnějších dnech nepostradatelné, vypadají na noze opravdu hezky – zejména na vysokých ženách jsou opravdu krásné. Ženy menšího vzrůstu si musí dávat pozor na to, aby kozačky měly vysoký podpatek, aby je opticky nezmenšovaly. Pokud máte ve svém botníku například kozačky nad kolena, která jsou letošním hitem, poradíme, jak je vkusně nosit a jak je kombinovat.

Kozačky nad kolena se dostaly do módy konkrétně vloni, a to během jara. Jednalo se o hit, který se postupně zdokonaloval. Nejdříve byly kozačky v takovém stavu, že občas padaly, dnes jsou však tak propracované, že nad koleny drží při jakékoli činnosti. Samozřejmě stále se na trhu nachází kozačky nad kolena, které mají tendenci padat, proto musíte hledat.

Jestliže jste své pravé kozačky už našli, přinášíme vám tři outfity, kdy hrají právě kozačky nad kolena hlavní roli.

Look č. 1

Milujete roláky? Pak si rolák oblékněte, zakasejte si ho do džínů s vyšším pasem, na které následně natáhnete kozačky nad kolena. K tomu zvolte oblíbený kabát (klidně i s klopy, který se zavazuje v pase), kapitánku nasaďte na hlavu a přes rameno přehoďte větší shopping kabelku, do níž se vleze vše, co potřebujete.

Look č. 2

Kozačky nad kolena se velice dobře kombinují, i když si mnozí myslí opak. Dnes jsou velice populární květinové šaty sahající pod kolena, jichž jsou plné zimní kolekce. Právě k nim si dejte neutrálně zbarvené kozačky na kolena. Doplňte menší kabelkou přes rameno a kloboukem, který však není podmínkou. Místo klobouku můžete dát baret nebo případně kapitánku.

Look č. 3

Třetí look je tvořen z pletených šatů, což je aktuální hit v módním světě, které jsou doplněny o vzorované silonky. K nim je vhodné vzít si kozačky nad kolena, listonošku a klobouk. Kabát by měl být rovného střihu, rozepnutý s ledabyle přehozenou šálou kolem krku.